چهارشنبه , خرداد ۱۴ ۱۳۹۹

شرکت پاندا خواب

صادرات تشک مسافرتی اصفهان به عراق

ظرفیت های تولیدی تشک مسافرتی در کارخانه اصفهان به اندازه ای می باشد که بتوان در جهت صادرات تشک مسافرتی به بازار عراق هم سرمایه گذاری نمود.

موفقیت های تجاری در این عرصه، مستلزم آن خواهد بود که شما بتوانید با کارخانه تولیدی تشک، ارتباط مستقیم داشته باشید و شرکت پاندا که کارخانه آن واقع در شهر اصفهان می باشد، به عنوان یکی از قطب های تجاری فعال در بازار بین المللی خواهد بود که بستر لازم برای سفارش انواع تشک را به شما می دهد.

پس اگر خواهان این مسئله هستید که برای صادرات تشک مسافرتی اقدام نمایید، می توانید از ساختار ایجاد شده برای فروش، توسط مجموعه پاندا، استفاده لازم را داشته باشید، چنین ساختاری می تواند تنوع کاملی از مدل تشک های مختلف را به شما ارائه نماید.

صادرات تشک آکاردئونی و مسافرتی به عراق

صادرات تشک آکاردئونی مسافرتی به مقصد کشور عراق در سال های اخیر رونق زیادی یافته است به همین جهت کارخانه ها و کارگاه های تولید تشک مسافرتی اصفهان سعی در بالا بردن سطح کیفی محصولات خویش می نمایند.

تشک آکاردئونی مسافرتی

همانطور که می دانید هر انسان تقریبا یک سوم از عمر خود را در خواب به سر می برد، یک سومی که اگر در شرایط ایده ال نگذرد فرد انرژی لازم برای دو سوم باقیمانده را نخواهد داشت و همچنین بسیاری از بیماری های روحی و جسمی نیز در اثر همین مساله ایجاد می شود.

مهم ترین مواردی که برای داشتن یک خواب راحت باید مدنظر قرار داد این ها هستند:

 1. فضای خواب به اندازه ی کافی تاریک و ساکت باشد
 2. دمای اتاقی که در ان می خوابید تنظیم باشد
 3. سطحی که بر روی ان می خوابید به اندازه ی کافی نرم و راحت باشد
 4. بالشی که زیر سر می گذارید مناسب باشد

در مواردی که در بالا آمده به جز اولی باقی با استفاده از کالای خواب مناسب ایجاد می شود، در مورد دوم پتوی خوب، مورد سوم تشک ایده آل و در سومی نیز بالش طبی مناسب می تواند شرایط ایده ال را برایتان فراهم نماید.

پس تا اینجا با اهمیت انتخاب درست کالای خواب مناسب آشنا شدیم و جالب است بدانید که در تمامی کشور ها و فرهنگ ها نیز این مساله حائز اهمیت است و بدان توجه ویژه ای می شود.

تشک مسافرتی

مزایای استفاده از تشک مسافرتی

یکی از مهم ترین محصولاتی که در اتاق خواب استفاده می شود و سلامت ستون فقرات، کمر و پاها را تضمین می کند تشک طبی مناسب است. در گذشته از تشک های سنتی استفاده می شد که غالبا از پشم یا پنبه پر می شدند و معمولا تعداد آن در هر خانه ای چند تا بیشتر از تعداد اعضای آن خانواده بود تا اگر مهمانی برایشان آمد در زمان خواب بتوانند جای راحتی برایش فراهم کنند.

با گذشت زمان و زیاد شدن میزن مشغله افراد دیگر زمانی برای جمع کردن و پهن کردن مجدد رختخواب نبود، به همین جهت تختخواب ها وارد اتاق های خواب شدند و با ورود تشک های خوشخواب تعدادی از تشک های سنتی هر خانه کم شد.

تشک های سنتی

کوچک تر شدن محیط خانه ها و تبدیل شدن زندگی ها به زندگی آپارتمانی نیز افراد را با کمبود فضا مواجه کرد تا جایی که به این فکر افتادند برای تشک های سنتی جاگیری که جهت آرامش مهمان ها نگهداری می شد نیز تدبیری بی اندیشند. نتیجه ی این تفکرات شد تشک های سبک، کم حجم و قابل جابه جایی که در اصلاح ان ها را تشک مسافرتی می خوانیم.

تشک مسافرتی یا تشک مهمان در ابعاد، اندازه ها، جنس ها و کیفیت های مختلف در بازار موجود است و افراد با توجه به نیاز خود و هزینه ای که برای این کار کنار گذاشته اندنوع مدنظر خود را انتخاب می نمایند.

قیمت فروش تشک

قیمت فروش تشک به منظور صادرات به عراق

صادرات تشک های آکاردئونی یا الیافی مسافرتی در سال های اخیر به مقصد کشور عراق تبدیل به یک زمینه بسیار موفق در تجارت شده که افراد زیادی را به سمت خویش جذب نموده است.

به همین جهت است که این سوال به جهت سرچ زیاد تبدیل به یکی از پیشنهادی های گوگل گشته است:

قیمت فروش تشک مسافرتی؟

و همچنین سوالاتی از این قبیل، مانند:

 • قیمت عمده تشک سفری؟
 • قیمت خرید تشک مهمان
 • تشک مسافرتی ارزان قیمت
 • قیمت تشک آکاردئونی

و سوالاتی از این دست که نشان می دهد افراد برای اطلاع از قیمت روز تشک در گوگل سرچ می نمایند. همکاران ما همه روزه با تعداد زیادی تماس تلفنی مواجه هستند که این قبیل سوالات را از آن ها می پرسند.

مشکلی که وجود دارد این است که شما برای آگاهی یافتن از قیمت فروش تشک مسافرتی لازم است جزئیات بیشتری در مورد محصولی که مدنظرتان است به کارشناس فروش بدهید زیرا قیمت انواع مختلف تشک مسافرتی با هم متفاوت هستند.

قیمت خرید تشک مسافرتی

موارد موثر بر قیمت تشک مسافرتی

شما برای دانستن قیمت دقیق آن لازم است بدانید که:

 • تشک یک نفره یا تشک دو نفره؟
 • وزن تشک مسافرتی؟
 • جنس رویه تشک مسافرتی؟
 • زیپدار یا بدون زیپ بودن رویه تشک؟
 • جنس الیاف استفاده شده در تشک؟
 • تشک مسافرتی با اکاردئون یا بدون بدون آکاردئون؟
 • وزن اکاردئون استفاده شده در تشک؟
 • حجم خرید شما

این ها مواردی هستند که به شدت بر قیمت خرید تشک مسافرتی تاثیر می گذارد. برخی افراد می گویند فقط می خواهیم یک حدود قیمتی داشته باشیم، برای این افراد باید بگوییم که قیمت خرید جزئی به مراتب با قیمت خرید کلی متفاوت است همچنین قیمت خود تشک ها در کیفیت های مختلف نیز تفاوت زیادی با هم دارند پس این سبک استعلام قیمت کمک زیادی به شما نمی نماید.

بهتر است ابتدا از مشتری خود مشخصات کامل محصولی که می خواهد را دریافت نمایید سپس استعلام قیمت نموده و به مشتری اعلام کنید. به این ترتیب می توانید قیمت دقیقی به او بگویید که نه به قدری زیاد باشد که مشتری را از دست بدهید نه انقدر کم باشد که خودتان متضرر شوید.

تشک مسافرتی دو نفره

 

صادرات تشک مسافرتی دو نفره به عراق

حجم زیادی از صادرات تشک آکاردئونی مسافرتی از نوع دو نفره این محصول انجام می شود، زیرا در تشک تک نفره حتما نیازی نیست که اکاردئونی باشد اما برای تشک های دو نفره که سایز ان ها بزرگتر می باشد بهتر است از آکاردئون استفاده شود تا ایستایی بهتری پیدا کند.

به همین جهت است که صادرات تشک آکاردئونی مسافرتی غالبا از نوع دو نفره است و نمونه های یک نفره تا حد امکان سعی می شود از نمونه های ارزان تر ارسال گردد.

هرچه وزن و ضخامت لایه ی آکاردئون به کار رفته در تشک بیشتر باشد، تشک شما نرم تر بوده و از ایستایی بیشتری برخوردار خواهد بود که به طبع باعث بالا تر بودن قیمت آن نیز می شود.

تشک مهمان

کشور عراق در سال های گذشته تنها از انواع تشک مسافرتی ارزان ما خرید می کرد اما با توجه به بالاتر رفتن ارزش واحد پولی ان ها در سال های اخیر نسبت به واحد رسمی پول ایران یعنی ریال، شاهد انیم که تجار عراقی سفارش صادرات تشک آکاردئونی با کیفیت نیز می دهند.

البته این امر می تواند به خاطر فاصله ی زمانی از دوران جنگ و اشغال این کشور نیز باشد که کم کم در حال مسلط شدن بر امور داخلی و خارجی خود است و ثبات در هر کشوری باعث بهبود یافتن اوضاع اقتصادی آن کشور می گردد.

به هر شکل صادرات تشک آکاردئونی نیز یکی از زمینه های پولساز در اقتصاد مشترک بین ایران و عراق به حساب می آید که اگر از فعالان حوزه ی تشک مهمان هستید می توانید این گزینه را نیز مدنظر قرار دهید.

صادرکنندگان تشک

صادرکنندگان تشک و پتو به عراق

همانطور که در بالاتر گفتیم اشغال کشور عراق توسط مهاجمان و البته کارشکنی عمال داخلی تا حدود زیادی صنعت این کشور را در چند سال گذشته فلج نمود و این همان امری بود که باعث شد عراقی ها حتی مایحتاج اولیه ی زندگی خود را وارد نمایند.

در بین کشورهای مختلف قطعا حق تقدم برای انتخاب به عنوان سورس واردات کشور های همسایه هستند زیرا فاصله ی کوتاه تر مکانی باعث کمتر شدن هزینه های ارسال می شود که در نهایت باعث کمتر شدن قیمت تمام شده ی محصول می گردد.

فروش خارجی تشک مهمان

در بین این کشور ها نیز کشوری بهتر است که اولا تولید محصول با کیفیت و قیمت مناسب داشته باشد، دوما به لحاظ فرهنگی به کشور مقصد نزدیک باشد تا محصولات مورد نیازش را تولید کند و سوما ارزش پولی آن کشور یا کمتر باشد و یا اگر بیشتر بود تفاوت زیادی نداشته باشد. با توجه به این معیار ها ایران به عنوان سورس برای صادرات تشک آکاردئونی و مسافرتی به عراق انتخاب شد.

همین امر پای تجار عراقی را در زمینه ی این محصول به ایران باز کرد، با مشاهده ی تجار عراقی و کارگزاران ان ها تجار ایرانی نیز به این حوزه علاقه مند شدند و کوشیدند تا بازار صادرات تشک آکاردئونی را در دست بگیرند و سود حاصل از فروش خارجی تشک مهمان درجه یک ایرانی را خود بدست بیاورند.

تا جایی که برخی کارخانه های تولیدی خود اقدام به اعزام نیرو جهت بازاریابی به کشور عراق نموده اند تا بتوانند با جذب سفارشات میزان فروش خارجی خود را افزایش دهند.

صادرات عمده تشک مسافرتی

صادرات عمده تشک مسافرتی

صادرات پتو و تشک در سال های اخیر سود زیادی را نصیب فعالان این حوزه نموده است به ویژه آن هایی که در بخش بازاریابی و فروش خارجی فعالیت دارند، این افراد به ریال می خرند و به دلار می فروشند به این ترتیب می توانند بیشترین میزان سود را از آن خود نمایند.

البته باید به خاطر داشته باشیم که تجار و صادرکنندگان پتو و تشک و هر محصول دیگری ارزشمند ترین فعالان آن حوزه هستند، آن ها با کشف بازار های جدید میزان فروش را تا حد زیادی افرایش می دهند و با این کار باعث بالا رفتن حجم و توان تولید می شوند. وقتی کارخانه ای نیاز به افزایش میزان تولید داشته باشد قطعا نیروی کار بیشتری استخدام می نماید و به این ترتیب برای افراد بیشتری ایجاد اشتغال می شود.

صادرات تشک مسافرتی

افزایش میزان اشتغال حقیقی عامل اصلی پیشرفت اقتصادی در یک کشور می تواند باشد، زیرا وقتی برای یک نفر شغل ایجاد می شود تنها او نیست که از این مساله بهره مند می گردد بلکه ورودی مالی یک خانواده رشد می یابد. پس در قدم بعدی یک خانواده به جهت اقتصادی رشد می کند که در کل باعث بهبود وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم می شود.

از سوی دیگر همانطور که می دانید اقتصاد کشور ما تا حد بسیار زیادی وابسته به مقدار صادرات نفتی می باشد، وقتی محصول دیگری برای کشور ارزآوری کند به همان نسبت مقدار کمتری از نفت استخراج خواهد شد که به این ترتیب این ثروت ملی برای آیندگان ذخیره می گردد.

این همان عاملی است که باعث شده دولت به شدت به مقوله ی صادرات اهمیت بدهد و تا جایی که امکان داشته باشد سعی کند از فعالان این حوزه حمایت نماید.

صادرات تشک آکاردئونی

صادرات تشک آکاردئونی مسافرتی در حجم عمده

صادرات تشک آکاردئونی در حجم بالا از جمله زمینه های ارزآوری برای کشور عزیزمان ایران به حساب می آید که بدین جهت بسیار ارزشمند است. در گذشته افراد برای تامین سفارش های صادراتی خود ملزم به سفر به شهر های بزرگ تولید کننده بودند، پس از آن با استعلام قیمت از شهر های مختلف به این نتیجه می رسیدند کدام مناسب تر است.

دوباره باید به ان شهر سفر می کردند و این بار ضمن عقد قرارداد منتظر تحویل گرفتن بار می ماندن که ممکن بود به جهت زمانی که گذشته قیمت ها تغییر کرده باشد، از سوی دیگر اگر تولید حجم سفارش چند روز به طول میانجامید این افراد باید در ان شهر می ماندند که خود هزینه ی بالایی را برایشان به دنبال داشت.

تشک سفری

در حال حاضر با توجه به همه گیر شدن استفاده از تلفن های هوشمند می توان گفت تقریبا همای افراد به اینترنتی دسترسی دارند، آن ها اقدام به استعلام قیمت روز تشک مسافرتی از این طریق می نمایند، کاری که در گذشته روز ها زمان می برد امروز با صرف کمتر از یک ساعت انجام می شود.

همچنین شرکت ها با قرار دادن نیرو های ذبده فروش به عنوان پاسخگوی تلفن به شما کمک می کنند تا در میان انواع مختلف محصولات تشک سفری که مناسب سفارش شماست را به راحتی انتخاب نمایید.

پس از انتخاب نوع تشک مهمان و مشخص بودن حجم سفارش شما می توانید به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفاذرش خود نمایید و بعد از واریز وجه تنها چند روز بعد منتظر دریافت بارنامه محموله خود باشید آن هم در شهر خودتان در حالی که مشغول رسیدگی به سایر کارهایتان هستید.

فروش تشک مهمان

سایت فروش تشک مهمان برای صادرات به عراق

بازرگانی پاندا خواب یکی از فعالان قدیمی حوزه تشک مسافرتی است که افتخار این را دارد که در سال های فعالیت خود تعداد زیادی از سفارشات مربوط به صادرات تشک مهمان را تامین نموده و با شرایط مدنظر مشتری آن ها را تحویل داده است.

این شرکت به عنوان واحد فروش و تبلیغات برای چند مرکز بزرگ تولید تشک مشغول فعالیت است لذا می تواند طیف گسترده ای از انواع تشک های مهمان را با قیمت های رقابتی ارائه نموده و سفارشات را با یکپارچه سازی کارخانه ها در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل نماید.

خرید عمده تشک مسافرتی برای صادرات به عراق

خرید عمده تشک مسافرتی برای صادرات به کشور عراق معمولا از مراکز اصلی تولید تشک یعنی شهر های اصفهان، یزد و مشهد انجام می شد که امروزه از طریق خرید اینترنتی تشک سفری داده است.

بازار تشک مسافرتی

همانطور که می دانید در گذشته انواخ خرید و فروش ها به صورت حضوری و رو در رو انجام می شد که امروزه جای خود را به شیوه های نوین تری داده است. در بازار فروش تشک نیز همین امر دیده می شد.

این سبک خرید و فروش در بازار تمامی محصولات اعم از بازار تشک مسافرتی مشکلات زیادی به همراه داشت که مهم ترین ان ها عبارتند از:

 • هزینه های بالای مربوط به رفت و آمد به شهر تولید کننده
 • صرف زمان زیاد جهت رفت و برگشت از آن شهر
 • افزایش امکان رشد دلالان و واسطه ها

برای حل کلیه ی این مشکلات کارگاه ها و کارخانه های تولید تشک دست به کار شده با تدبیری کوشیدند تا این مشکلات را رفع نموده و پروسه ی خرید عمده تشک مسافرتی را برای خریداران و تجار آسان نمایند. بدین منظور ان ها راه های ارتباطی مجازی فراهم کردند تا افراد متقاضی بتوانند به سادگی از قیمت روز تشک ها مطلع گردند و سفارشات خود را به صورت آنلاین ثبت نموده و اقدام به خرید اینترنتی تشک نمایند.

خرید اینترنتی تشک

به این ترتیب دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه ی زیاد برای جابه جایی بین شهر ها وجود نخواهد داشت و نیز جایی برای ورود دلالان بین تولید کننده و خریدار به وجود نمی آید.

این افراد وقتی به بازار فروش تشک ورود پیدا می کنند بدون اینکه کاری انجام دهند تنها به واسطه ی قرار گرفتن بین خریدار و تولید کننده بخش زیادی از سود این معامله را از آن خود می نمایند.

این امر نیز به کم شدن توان خرید در خریدار می انجامد که در نهایت بازار را از رونق می اندازد و از سوی دیگر چون سود اصلی معامله نصیب تولیدکننده نمی شود لذا دلسرد شده و از این کار دست برمی دارد. در هر دو حالت همانطور که مشاهده کردید وجود این افراد نه تنها سودی برای بازار تشک مهمان به همراه ندارد بلکه موجب زیان نیز می گردد.

فروش خارجی تشک مسافرتی

صادرات عمده انواع تشک به عراق

بهترین و پر رونق ترین نوع فروش برای هر محصولی که تولید ایران باشد مانند تشک سفری این است که ما بتوانیم ان را صادر نماییم و با دریافت ارز و با توجه به اختلاف ارزش پول ایران و سایر کشور های همسایه رونقی به تولیدمان بدهیم.

به همین جهت کلیه ی تجار فعال در زمینه ی فروش و خرید عمده تشک مسافرتی تمرکز خود را از بازار های داخلی برداشته و به کشور های دیگر معطوف نموده اند. ان ها با مطالعاتی که انجام دادند به این نتیجه رسیدند که بهترین بازار برای فروش خارجی تشک مسافرتی کشور عراق می باشد.

این کشور در سال های اخیر به جهت اشغال متجاوزین و آسیب هایی که به واحد ها صنعتی اش رسید فعلا قادر به نیاز های اولیه ی ساکنینش نیز نمی باشد، لذا ملزم به وارد نمودن این محصولات از کشور های دیگر است.

در بین کشور های دیگر نیز کمترین فاصله ی مکانی و زمانی را با ایران داشته و نیز به جهت قرابت فرهنگی و اطمینان از کیفیت محصولات ایرانی بیشتر مایحتاج خود را از ما دریافت می نماید.

صادرات تشک مسافرتی

مزایای صادرات تشک مسافرتی به عراق

صادرات تشک مسافرتی به عراق نیز به همین جهت در سال های اخیر شاهد رشد باورنکردنی بوده و توجه تجار زیادی را به سمت این محصول جلب نموده است. این افراد با خرید عمده تشک مسافرتی از داخل کشور و فروش آن به سایر کشور ها در واقع سودمند ترین اشخاص فعال در بازار خرید و فروش تشک سفری به حساب می آیند.

شاید با خود بگویید چرا این ها؟ چرا می گوییم سودمند ترین افراد صادرکنندگان هستند؟ در جوای این سوال باید بگوییم وقتی صادرات تشک مسافرتی به سایر کشور ها زیاد شود به طبع نیاز به افزایش حجم تولید تشک نیز حس می گدد با افزایش میزان تولید شغل های بیشتری ایجاد می گردد و افراد زیاد تری بر سر کار می روند، از سوی دیگر با ورود ارز به چرخه های اقتصادی کشور به صورت کلی اقتصاد کشور نیز رونق بیشتری می یابد.

فروش تشک سفری

حتما می دانید که مهم ترین محصول صادراتی کشور ما نفت است، محصولی پایان پذیر که حتی نمی دانیم تا چند سال دیگر منابع ما پاسخگوی این حجم استخراج خواهد بود.

این مساله از دو جهت برای ما بد است: اول آنکه اقتصاد کشورمان به محصولی متکیست که ممکن است تمام شود پس اقتصاد مطمئن و قوی نخواهیم داشت، دو آنکه نفت سرمایه ای ملیست که ایندگان ما نیز از آن سهم دارند و ما نباید با استخراج بی رویه این سهم را نادیده بگیریم. پس هر نوع تلاشی در زمینه ی افزایش مقدار صادرات محصولات غیر نفتی خدمتی بزرگ به این نسل و نسل های آینده به حساب می آید. به همین جهت ما تجار فعال در زمینه ی صادرات تشک مسافرتی را افرادی بسیار ارزشمند می دانیم.

قیمت فروش تشک

قیمت فروش تشک به منظور صادرات به عراق

قیمت فروش تشک مسافرتی قطعا به عوامل متعددی بستگی دارد که شما ضمن اطلاع از ان ها کافیست با کارشناسان فروش مجموعه پاندا خواب تماس حاص نمایید تا از قیمت روز تشک مسافرتی در گونه های مختلف مطلع گردید. مهم ترین عوامل موثر بر قیمت تشک مهمان عبارت است از:

 • سایز تشک مهمان: تشک یک نفره یا تشک دو نفره
 • وزن تشک مسافرتی: نشانگر مقدار الیاف به کار رفته در آن است
 • نوع الیاف به کار رفته در زمان پر کردن تشک سفری
 • وجود یا عدم وجود اکاردئون در تشک ها
 • جنس رویه ی تشک مسافرتی
 • زیپدار بودن یا نبودن تشک
 • کاور داشتن یا نداشتن

علاوه بر همه ی موارد یکه در بالا ذکر شد حجم خرید شما نیز بر قیمت بسیار موثر است. به عنوان مثال قطعا قیمت خرید عمده تشک مسافرتی پایین تر از زمانی خواهد بود که شما تنها قصد خرید چند عدد محدود تشک را دارید.

لذا پیش از آنکه اقدام به گرفتن قیمت و خرید کنید نوع سفارش را با جزئیات کامل از مشتری خود دریافت نمایید تا بتوانید در زمان قیمت گرفتن از ماکسیمم میزان تخفیف بهره مند شوید.

تشک زمینی مسافرتی

ابعاد تشک زمینی مسافرتی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید معمولا تشک های مسافرتی یک سایز استاندارد و مشخص ندارد و معمولا به صورت سلیقه ای درست می شود اما بیشترین انواع تشک مسافرتی یک نفره در ابعاد: ۹۰ در ۱۹۰ و ۸۰ در ۱۸۰ و ۹۰ در ۲۰۰ تولید شده و راهی بازار می گردد. به هیمن جهت نیز هست که توجه زیادی به این ابعاد نشده و بیشتر وزن تشک است که مدنظر قرار می گیرد.

اگر ابعاد دو تشک برابر باشند و یکی سنگین تر از دیگری باشد به این معناست که با فرض اینکه دو تشک از یک نوع ماده پر شده اند آنکه سنگین تر است از ضخامت بیشتری نیز برخوردار می باشد.

اما در میان انواع تشک دونفره مهمان نیز معمولا ابعاد ۱۴۰ در ۱۹۰ یا ۱۵۰ در ۲۰۰ را شاهد هستیم که این محصول به جهت آنکه فضای بیشتری نسبت به نمونه ی یک نفره برای نگهداری نیازمند است کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

دور از ذهن نیست که افراد برای منزل خود بیشتر دنبال خرید تشک یک نفره مهمان باشند، در اینصورت می توانند وقتی یک خواستند برای یک زوج رختخواب پهن کنند از دو تشک یک نفره استفاده کنند.

پس تا اینجا متوجه شدیم که بیشتر از ابعداد تشک باید به جنس الیاف پر شده در آن و وزنش توجه داشته باشیم، پر استفاده ترین مواد برای پر کردن انواع تشک سفری عبارتند از:

 • الیاف
 • پلی استر
 • آکاردئون
 • پلی پروپیلن

که هر یک دارای مزایا و محاسن بوده و از سوی دیگر معایب و نواقصی نیز در خود دارد. این شما هستید که پیش از انجام خرید عمده تشک مسافرتی  باید بررسی کنید کدام یک با توجه به شرایط شما بیشتر به کارتان می آید.

تشک ابری ارزان

تشک ابری ارزان برای صادرات

از جمله دیگر انواع تشک سفری و سبک تشک ابری است که به عنوان تشک خوشخواب تخت نیز می تواند استفاده شود. به همین جهت نیز هست که در سال های اخیر شاهد خرید عمده ی تشک مسافرتی ابری توسط تجار داخلی و خارجی بوده ایم.

در گذشته برای ساخت این نوع تشک از ابر هایی استفاده می شد که منافذ هوای زیادی داشت به همین جهت بسیار نرم بود و پس از مدتی استفاده گود می شد.

اما در سال های اخیر بیشتر شاهد انیم که از اسفنج های فشرده در ساخت این نوع تشک استفاده می شود. این اسفنج ها بسیار پر توام بوده و تا مدت زیادی گود نمی شود.

تشک فومی

اما پر استفاده ترین انواع تشک ابری کدامند؟

 • تشک فومی ۷۰ در ۱۷۰ با ضخامت ۷ سانتی متر
 • تشک فومی ۸۰ در ۱۸۰ با ضخامت ۷ سانتی متر و تراکم ۱۰ کیلو گرم
 • تشک فومی ۹۰ در ۲۰۰ با ضخامت ۷ سانتی متر و تراکم ۱۲ کیلو گرم
 • تشک فومی ۹۰ در ۲۰۰ با ضخامت ۱۰ سانتی متر و تراکم ۱۵ کیلو گرم
 • تشک فومی ۹۰ در ۲۰۰ با ضخامت ۱۰ سانتی متر و تراکم ۲۰ کیلو گرم
 • تشک فومی ۹۰ در ۲۰۰ با ضخامت ۱۰ سانتی متر و تراکم ۳۰ کیلو گرم

همانطور که ملاحظه می نمایید تشک ها در وزن ها و سایز های مختلف با استفاده از فوم هایی با تراکم متفاوت در ضخامت های متنوع تولید می شود تا بتواند پاسخگوی سلایق مختلف باشد.

اما با این وجود اگر هزینه ی خرید عمده تشک مسافرتی هنوز برایتان سنگین بود می توانید تقاضا کنید تشک ها بدون رویه برایتان ارسال شود و بعدا خودتان رویه ها را دوسته و بر تشک ها بپوشانید.

خرید عمده تشک مسافرتی

خرید عمده تشک مسافرتی برای صادرات به عراق

شاید با خود بی اندیشید که چرا تشک مسافرتی را باید به عنوان محصول برای صادرات به کشور های دیگر انتخاب کنید و به بیان دیگر به چه علت باید وارد بازار فروش و خرید عمده تشک مسافرتی در داخل و خارج از کشور گردید.

همانطور که اطلاع دارید برای انجام هر نوع صادراتی لازم است تا شما یک سرمایه ی اولیه داشته باشید وقتی برای ارسال محصولی را انتخاب می کنید که مانند تشک مسافرتی ارزان است لذا می تواند با سرمایه مشخص تعداد بیشتری از این محصول را از ان خود نماید و تجارت بزرگ تری را به راه بی اندازد.

از سوی دیگر این محصول تولید داخل بوده لذا شما می توانید آن را با کمترین قیمت ممکن تهیه کنید که باعث می شود تا حدود زیادی هزینه های اولیه تان کاهش یابد.

تشک مهمان

یکی دیگر از عواملی که باعث می شود خرید عمده تشک مسافرتی شما با هزینه ی بالایی انجام شود مقدار بالای هزینه های ارسال است که به سبب همسایگی و نزدیکی ایران و عراق می توانید این مورد را به حداقل برسانید.

عامل بعدی قرابت فرهنگی ما و کشور عراق است که باعث شده انها نیز از این وسایل استفاده نمایند.

اما مهم ترین نکته که نشانگر علت اصلی خوب بودن عراق برای صادرات تشک مسافرتی به قصد آنجاست این امر می باشد که ارزش پول ایران نسبت به عراق به شدت کاهش یافته لذا ان ها به سادگی می توانند به ما پول داده و از ما خرید نمایند.

تشک مسافرتی

تشک مسافرتی تخفیف کارخانه

خرید عمده تشک مسافرتی از سمت کارخانه تولید کننده، می تواند تخفیف های ویژه و قابل توجهی به همراه داشته باشد که در نهایت، منجر به دریافت بهترین قیمت های ممکن می شود. همواره حجم بالای خرید به عنوان تشویق از سمت کارخانه یا کارگاه تولیدی این آفر را داشته که تخفیف به ان تخصیص می دادند.

این تخفیفات و آفرهای اعمال شده، متناسب با حجم خرید شما مشتریان بوده و در صورتی که بتوانید به افزایش حجم سفارش تشک خود اقدام نمایید، می توانید بهترین قیمت های ممکن هم به دست آورید. خرید با کمترین قیمت نیز باعث می شود تا هزینه های اولیه ی شما کاهش یافته و به طبع سودتان از معامله بیشتر گردد.

این قیمت های رقابتی عاملی بر آن شده تا بتوانید در این بازار تجاری، شما هم به بهترین سودآوری ها دست یابید و با زیاد شدن سودتان در دفعات بعدی حجم خرید عمده تشک مسافرتی خود را افزایش دهید.

خرید تشک مسافرتی نوزاد عمده از کارخانه

خرید تشک مسافرتی نوزاد از کارخانه تولید کننده اصفهان، باید با حجم های بالا و عمده، انجام پذیرد. شما زمانی می توانید به سفارش مستقیم تشک مسافرتی از کارخانه اقدام نمایید، که حجم سفارشی بالایی داشته باشید. این حجم خرید بالای تشک مسافرتی، عاملی بر اعمال درصد تخفیف های مناسب برروی این محصول می شود. خرید ارزان تشک را با ما تجربه کنید.

تشک مسافرتی، به این دلیل با این نام خوانده می شود که وزن سبک و حجم پایین آن، این محصول را قابل حمل و جا به جایی نموده و به سادگی می توان از این محصول، در موقعیت های مکانی مختلفی، استفاده نمود.

در زندگی های امروزی با توجه به فضای کم آپارتمان ها، استفاده از تشک مسافرتی هم رواج بیشتری داشته است و در این میان، با تولید انواع سرویس خواب مسافرتی نوزادی و بچه گانه، گام موثری در رفع نیاز خانواده ها داشته ایم و همچنین، کمک شایانی به این امر داشته ایم که شما بتوانید به یک محصول تجاری خوب و سودآور دست یابید.

خرید تشک مسافرتی نوزاد

تولیدی تشک مسافرتی بچه گانه

در دوخت و تولید تشک مسافرتی بچه گانه، علاوه بر سایز، باید از پارچه های مخصوص با طرح های کودکانه استفاده شود.

تنوع رنگ بندی تشک مسافرتی به اندازه ای می باشد که بتوان برای سلیقه های مختلف، محصولات متفاوتی را ارائه نمود و در این میان، تشک مسافرتی شاد بچه گانه هم با کیفیت خوبی در حال تولید می باشد.

علاوه بر طرح پارچه های مورد استفاده برای دوخت و تولید سرویس تشک مسافرتی بچه گانه، باید در نظر داشت که از پارچه هایی استفاده شود که از بروز آلرژی و حساسیت هم جلوگیری نماید و بدون شک، پارچه های تترون طرح دار، نمونه خوب و کاربردی به حساب می آید که این مزیت ها را به همراه دارد.

سفارش انواع مدل تشک مسافرتی خوب و باکیفیت در این سایت، از جمله کارهایی است که اگر شما بخواهید، به تمامی شهرها امکان ارسال آن وجود دارد و مزیتی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت، مربوط به دوخت سرویس های روتختی با طرح ها و مدل های مختلف می باشد و می توانید در این سایت، با شرکت تولید کننده، ارتباط مستقیم داشته باشید.

مشخصات تشک مسافرتی نوزاد

مشخصات تشک مسافرتی نوزادی

استانداردهایی که در دوخت تشک مسافرتی مورد رعایت قرار می گیرد، سبب شده تا یک سری مشخصات خاص، در این تشک ها نمایان شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • قابل استفاده برای خواب، تعویض و زیرانداز
 • اندازه ۹۰*۵۰ سانتی متر
 • ارتفاع سه سانتی متر
 • وزن ۸۰۰ گرم
 • پر شده با الیاف ضد حساسیت
 • پارچه تترون
 • قابل استفاده به صورت دورو

این مدل تشک مسافرتی را در طرح و رنگ بندی های متنوعی می توانید انتخاب و از طریق این سایت، سفارش دهید.

تنوع یکی از شاخصه های مهم در برخی عرصه ها از جمله صنعت تولید تشک مسافرتی می باشد و این تنوع را هم به جهت اندازه و هم به جهت نوع پارچه های مصرفی، می توان ایجاد نمود.

شرکتی مانند مجموعه پاندا، به خوبی از نیاز مشتریان خود در بازار، مطلع می باشد و همین مسئله هم سبب شده تا بتواند به ارائه کاربردی ترین مدل تشک ها و سرویس های خواب، اقدام نماید.

در دوخت انواع مدل تشک مسافرتی در این مرکز، توانسته ایم از کاربردی ترین و بهترین متریال و الیاف، استفاده نماییم و صنعت فوق، عاملی بر آن شده تا با افزایش ظرفیت تولید تشک مسافرتی، بتوانیم در عرصه صادرات هم وارد شویم که شما هم می توانید همکاری های خوبی را با ما تجربه نمایید.

نحوه ارسال تشک مسافرتی

نحوه ارسال تشک مسافرتی به شهرهای مختلف

فعالیت های این سایت در عرصه تشک مسافرتی، مربوط به فروش عمده تشک می باشد.

به همین دلیل در جهت ارسال سفارشات خرید عمده تشک مسافرتی، تلاش خود را بر این امر استوار ساخته ایم که بتوانیم با کمترین هزینه ها، سفارشات را به دست شما خریداران برسانیم.

به همین دلیل است که همکاری خود را با شرکت های باربری آغاز نموده ایم تا ضمن ارسال امن بارهای شما، بتوانیم هزینه های شما را کاهش دهیم.

بسته به این که حجم سفارش و خرید تشک مسافرتی ثبت شده از سمت شما مشتریان چه میزان باشد، نحوه ارسال و نوع ماشین هایی که برای ارسال بار، انتخاب می شوند، متفاوت خواهد بود و هر ماشینی هم به نوبه خود، هزینه های باربری متفاوتی خواهد داشت.

به هر حال مشاورین پاندا خواب در بخش فروش، شرایطی را ایجاد نموده اند که شما بتوانید به کسب مشاوره های لازم در خصوص این امر، اقدام نمایید و ارائه کامل ترین اطلاعات در زمینه ارسال بار تشک مسافرتی به شهرهای شما، از طریق یک تماس، انجام می شود.

خرید تشک مسافرتی نوزاد

خرید تشک مسافرتی نوزاد عمده از کارخانه

خرید تشک مسافرتی نوزاد را از سمت کارخانه تولید کننده می توانید به انجام رسانید که بتوانید از این طریق به آفرها و درصد تخفیف های مناسبی هم دست یابید.

شرکت تولیدی تشک مسافرتی پاندا به عنوان یکی از مجموعه های عرضه کننده تشک نوزاد با سایز و اندازه های استاندارد می باشد که سفارشات خود را می توانید با ما در میان گذارید تا در زمانی کوتاه و با هزینه های کم، به شما برسانیم.

با وجود فعالیت کارخانه های مختلف در شهرهای مختلف در زمینه تولید تشک مسافرتی، هنوز هم فعالیت های شرکت تولیدی تشک مسافرتی پاندا در اصفهان، شرایطی را ایجاد نموده تا پاسخگویی سریع تر و بهتری را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

ارائه تشک مسافرتی می تواند در سایز و اندازه های مختلفی انجام پذیرد که یکی از گزینه های انتخابی ما برای عرضه مستقیم در این مرکز، تشک مسافرتی نوزادی می باشد که سایز و اندازه استانداری برای تولید آن به کار گرفته شده است.

از تمامی شهرها، این ظرفیت ایجاد شده که مشتریان بتوانند برای ثبت سفارش مستقیم خرید انواع مدل تشک مسافرتی، اقدام نمایند و درصد تخفیف های اعمال شده برای فروش عمده تشک، عاملی بر آن شده تا شما بتوانید به بهترین قیمت های ممکن در بازار رقابتی امروزی، دست یابید.

صادرات تشک مسافرتی به عراق

وضعیت صادرات تشک مسافرتی به عراق

کشور ما امروزه به یکی از قطب های اساسی برای همکاری با بازار عراق تبدیل شده است و دلیل این امر، قیمت های مقرون به صرفه ای خواهد بود که محصولات تشک مسافرتی ایرانی دارند.

علاوه بر تشک، ملزومات خواب دیگری هم وجود دارد که می تواند در اختیار مشتریان قرار بگیرد که از جمله آن ها می توان به پتو، بالش و روتختی اشاره نمود.

پاندا خواب به عنوان یک مجموعه فعال در عرصه تولید تشک مسافرتی، توانسته ظرفیت خوبی از مدل تشک های مختلف را در اختیار مشتریان خود قرار بدهد.

به منظور این که بتوانیم همکاری خوبی با تاجران عرصه صادرات تشک مسافرتی داشته باشیم، در تلاش هستیم تا ظرفیت تولید انواع مدل تشک مسافرتی را در خط تولید خود افزایش دهیم و با این افزایش، سرعت پاسخگویی به مشتریان، تا حد قابل توجهی افزایش می یابد.

اما در نظر داریم که این افزایش کمیت، نباید به کیفیت محصولات، تاثیری گذارد بلکه بر عکس، در تلاش هستیم تا کیفیت محصولات خود را هم متناسب با نیاز مشتریان خود افزایش دهیم.

به هر حال، شرایطی که شرکت پاندا خواب فراهم ساخته و محصولاتی که ارائه می نماید، به گونه ای است که می تواند نیازهای شما را در کمترین بازه زمانی، پاسخ دهد و ثبت سفارشات عمده انواع مدل تشک مسافرتی را می توانید با یک تماس هم به انجام رسانید.

قیمت مستقیم تشک مسافرتی

قیمت مستقیم انواع تشک مسافرتی

برای خرید انواع تشک مسافرتی، ارتباط مستقیم داشتن با کارخانه تولید کننده، می تواند یک عامل اساسی برای رسیدن به پایین ترین قیمت های ممکن در بازار خواهد بود.

اما قیمت پایین، چه کمکی در تجارت تشک مسافرتی می نماید؟

بدون شک شما هم می دانید که سود، در خرید ارزان است پس اگر شما هم بتوانید تشک مسافرتی مورد نیاز خود را با ارزان ترین قیمت های ممکن، خریداری نمایید، عاملی برای رسیدن به بهترین سودآوری ها خواهد بود.

شرایط خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده تشک مسافرتی، عاملی بر آن شده تا مشتریان زیادی، ترغیب خرید و ثبت سفارش شوند اما این دغدغه برای مشتریانی که قصد خرید غیر حضوری انواع مدل تشک را دارند، وجود خواهد داشت که چگونه می توانند اعتماد لازم را داشته باشند؟

همواره در خرید غیر حضوری و مجازی، کلاهبرداری های زیادی وجود دارد اما در نظر داشته باشید که این کلاهبرداری ها در نتیجه این اتفاق می افتد که افرادی سوء استفاده گر، اقدام به وسوسه مشتریان می نمایند و همین مسئله سبب می شود تا بتوانند پول افرادی را بالا بکشند.

شما در نظر داشته باشید که در هر تجارتی، یک سری فاکتورها وجود دارد که به ایجاد اطمینان و اعتماد بین طرفین، کمک می نماید. ما هم شرایطی را در بحث فروش غیر حضوری فراهم ساخته ایم تا شما با اطمینان کامل و در شرایطی امن، بتوانید اقدام به ثبت سفارش عمده انواع مدل تشک مسافرتی نمایید.

این شرایط امن را می توانید از طریق تماس با تیم فروش ما مطلع شوید که آمادگی لازم برای پاسخ به درخواست ها و سوالات شما را خواهند داشت.

کارخانه تولید تشک مسافرتی

کارخانه تولید تشک مسافرتی

هم اکنون، کارخانه تولید تشک پاندا، ارائه دهنده انواع مدل تشک مسافرتی خوب و باکیفیت در بازار می باشد اما کیفیت، تنها فاکتور موثر برای جذب مشتری نموده و شاخصه های دیگری هم مورد نیاز خواهد بود.

آیا تا کنون به این فکر کرده اید که چرا شرکتی مانند اپل، توانسته محصولات خود را تا این حد، گران بفروشد حال آن که شرکت های دیگر، شاید محصولاتی با خدمات بیشتر ارائه می نمایند؟

پس فاکتورهایی نظیر برند، ارتباط با مشتری و وفادار سازی، از مهمترین عواملی خواهند بود که می توانند رضایت مشتری را برای خرید یک محصول، حتی با قیمت بالا را به همراه داشته باشند.

محل فعالیت کارخانه تولید تشک مسافرتی پاندا در شهر اصفهان بوده که این شهر، یک موقعیت جغرافیایی خوب و رقابتی را دارد تا بتوان از این طریق، به تجارت های شما، رشد و رونق قابل توجهی داد.

اگر بخواهیم از مزیت های شهر اصفهان برای فعالیت های تجاری صحبت کنیم، نکته اول، مربوط به این است که این شهر، در مرکز کشور قرار داشته و دسترسی از آن به تمامی شهرها، به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

همچنین در خصوص سیستم حمل و نقل این شهر، باید گفته شود که از سیستم جامعی برخوردار می باشد که سبب شده تا قابلیت لازم برای ارسال به تمامی شهرها با هزینه های کم، فراهم شود.

حتی اگر شما بخواهید به صورت حضوری برای خرید عمده انواع مدل تشک مسافرتی اقدام نمایید، می توانید به شهر اصفهان سفر نمایید که برای شما، هم یک موقعیت کاری به حساب می آید و هم می توانید یک تفریح خوب و خاطره انگیز داشته باشید.

تلاش ما فراهم ساختن فضایی است که بتوانیم در شرایط ایده آلی به نیازها و درخواست های مشتریان خود پاسخ دهیم و این سایت هم تا حد قابل توجهی ما را به این هدف، رسانده است.

شرکت پاندا خواب

خرید تشک مسافرتی لایکو یک نفره با وزن سبک

خرید تشک مسافرتی لایکو را از شرکت تولید کننده، می توانید در اندازه های یک نفره و با وزن سبک هم به انجام رسانید.

این که شما متقاضی خرید عمده تشک مسافرتی هستید، بدون شک، شاخصه ها و اولویت هایی هم مد نظر قرار داده اید.

وزن سبک، نرمی تشک، قیمت ارزان از جمله این مواردی است که اگر شما به دنبال آن باشید، از طریق مجموعه پاندا، قابل ارائه خواهد بود.

خرید تشک مسافرتی لایکو با وزن سبک می تواند یکی از مزیت های همکاری با مجموعه پاندا باشد. از ویژگی های الیاف لایکو، می توان به پایین بودن وزن آن ها، قیمت مناسب و حجم بالا اشاره نمود. تشک مسافرتی یک نفره و دونفره توسط مجموعه پاندا در اندازه های استاندارد تولید می شود. اگر قصد پخش تشک مسافرتی و یا صادرات این محصول به بازارهای خارجی را دارید، می توانید با مجموعه پاندا، در تماس باشید.

یکی از کاربردی ترین الیاف برای پر کردن تشک، بالش و دیگر ملزومات خواب، مربوط به الیاف لایکو بوده که در حال حاضر، انواع مدل تشک یک نفره و دونفره با استفاده از این الیاف، در حال تولید و عرضه می شود تا از این طریق بتوان به تامین خواسته های بازار، اقدام نمود.

تشک های مسافرتی تولید شده با الیاف لایکو را در اوزان مختلف می توانید سفارش دهید که برای شما، موقعیت همکاری لازم، فراهم شده است.

فروش عمده تشک مسافرتی از کارخانه تولیدی اصفهان

فروش عمده تشک مسافرتی

فروش عمده تشک مسافرتی از کارخانه تولیدی اصفهان با قیمتی پایین تر نسبت به قیمت موجود در بازار انجام می پذیرد زیرا در این نوع خرید و فروش خبری از واسطه ها نمی باشد و همین حذف واسطه ها در پایین آمدن قیمت تشک بسیار موثر هستند.

در خرید تشک مسافرتی باید دقت داشت که از الیاف و مواد اولیه ی مناسب و استاندارد تهیه شده باشد تا موجب بروز مشکلات چه پوستی و چه جسمی  نشود. تولید این نوع تشک خوب و استاندارد در کارخانه تولید تشک اصفهان، با بیشترین دقت و بهترین کیفیت ممکن انجام می شود.

در نظر داشته باشید که شما در بحث خرید عمده تشک مسافرتی، این قابلیت را خواهید داشت که هم به قیمت های مناسبی دست یابید و هم این که ارتباط مستقیم با تولید کننده تشک، به شما امکان دستیابی به بیشترین تنوع از مدل تشک های مسافرتی، کمک می نماید.

ارسال تشک از طریق سیستم حمل و نقل ایجاد شده در کشور، برای تمامی شهرها و کشورها امکان پذیر شده و شما با هر تعدادی که مد نظر داشته باشید، برای ثبت سفارش تشک مسافرتی، می توانید اقدام نمایید.

بهترین نوع تشک مسافرتی در بازار

بهترین نوع تشک مسافرتی در بازار

در داخل کشور تولیدی های بسیاری مشغول تولید تشک هایی با کیفیت هستند تا بتوانند نیاز داخلی به این محصول را بر طرف نمایند.

بهترین نوع تشک مسافرتی ، تشکی است که از الیافی خوب و مطمئن در تهیه ی آن استفاده شده باشد و پس از مدتی استفاده فرم خود را از ذست ندهد..رضایت مشتریان را باید در خرید تشک مد نظر داشت زیرا سبب تضمین محصول است .

چندین تولیدی و شرکت در کشور وجود دارند که به دلیل کیفیت محصولات خود، یکی از شناخته شده ترین ها در این زمینه می باشند و همه ی این ها مرهون کیفیت بالای محصولات این تولیدی هاست.

علاوه بر این که باید به انعطاف پذیری تشک توجه داشت باید به این نکته نیز توجه داشت که الیاف به کار برده شده در تشک بدون مواد آلرژی زا باشند و باعث ایجاد ناراحتی های پوستی نشوند.

تشک های تولیدی با لایه های آکاردئونی که از پارچه های ژاکارد و یا پارچه های گل سرخود، پارچه های پنبه دوزی شده تولید شده اند را می توان نمونه بهترین تشک های مسافرتی معرفی نمود.

هم اکنون این مدل تشک مسافرتی خوب و باکیفیت و استاندارد را به سادگی و در نتیجه یک تماس با ما، خریداری نمایید.

تشک مسافرتی استاندارد سه کیلویی

تشک مسافرتی استاندارد سه کیلویی

تشک های مسافرتی علاوه بر اینکه در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند در وزن های گوناگون و استاندارد نیز تولید می شوند تا جوابگوی نیاز های همه ی مشتریان خود باشند.

تشک مسافرتی سه کیلویی یکی از انواع تشک مسافرتی می باشد که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کیفیت بالاتر تشک های سه کیلوگرمی، این نوع تشک ها، از قیمت های بالاتری هم برخوردار هستند و نوع بسته بندی های مورد انتخاب برای این مدل تشک ها با وزن های دیگر، متفاوت خواهد بود.

بسته بندی ساک چمدانی، نمونه یکی از بهترین بسته بندی هایی خواهد بود که می توان در خصوص عرضه تشک های مسافرتی سه کیلوگرم، ارائه نمود. جنس پارچه های مورد استفاده برای دوخت تشک هم کیفیت بالاتری خواهد داشت و این نوع تشک های مسافرتی را با بالاترین سطح کیفیت، می توانید خریداری نمایید.

تشک های مسافرتی با وزن های مختلف مانند سایر تشک ها دارای رنگ و طرح گوناگونی می باشد.

این که شما بخواهید تشک مسافرتی خوب و با یک قیمت معقول را خریداری نمایید، پیشنهاد ما، همین تشک های سه کیلویی با ساک چمدانی خواهد بود که هم از بسته بندی مناسبی برخوردار است و هم این که می تواند ارائه دهنده یک کیفیت خوب باشد. اما تامین آن را از چه راهی می خواهید به انجام رسانید؟

سایتی که در آن قرار دارید، به عنوان یک مرجع معتبر خواهد بود که به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید انواع تشک مد نظر خود را با یک تماس، سفارش دهید.

تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی

تشک مسافرتی با الیاف آکاردئونی

نوع دیگر تشک های مسافرتی  از الیاف آکاردئون استفاده شده است که در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید و عرضه می شوند.

الیاف آکاردئون نوعی الیاف مصنوعی هستند که منشایی طبیعی دارند و دارای کیفیتی مناسب جهت تولید تشک می باشند.

این نوع تشک ها مانند تشک ها ی دیگر در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شوند که متناسب با سلیقه و سن و نیاز مشتری عرضه و فروخته می شوند.

الیاف آکاردئونی هم به نوبه خود، ارائه دهنده کیفیت های مختلفی هستند که شامل آکاردئون های ۸۰۰، ۹۰۰، ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ گرم و … خواهد بود. بدون شک، هر چه وزن آکاردئون ها افزایش یابد، کیفیت تشک های تولیدی هم افزایش خواهد یافت.

این که بخواهید در عرصه تجارت های پرسود محصولی مانند تشک مسافرتی فعالیت نمایید، نیاز است که با نمونه های مختلف تشک، آشنایی داشته باشید و تشک آکاردئون، یکی از این موارد خواهد بود.

وجود لایه آکاردئون در تولید تشک مسافرتی، عاملی برای افزایش وزن تشک و همچنین استحکام و مقاومت بیشتر این محصول می شود.

هم اکنون، تولیدات شرکت پاندا، شامل انواع مدل تشک های بسیار متنوعی بوده تا در کمترین زمان، بتوانیم پاسخگوی نیازهای شما باشیم.

فروش عمده تشک مسافرتی از کارخانه

فروش عمده تشک مسافرتی از کارخانه تولیدی اصفهان

یکی از مهم ترین تشک هایی که امروزه خریداری می شوند تشک های مسافرتی و یا تشک مهمان می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلف طراحی و ارائه می شوند.

فروش عمده ی تشک مسافرتی از کارخانه تولیدی اصفهان سبب سهولت خرید شهروندان اصفهانی از محصولات این شرکت می باشند.

فروش عمده تشک های مسافرتی علاوه بر اینکه در قیمت نهایی تشک تاثیر دارد و قیمت نهایی آن پایین تر از قیمت بازار تمام می شود سبب می شود خریدی خوب و  مطمئن نسبت به اصل بودن تشک و سالم بودن آن به همراه باشد.

این که شما بخواهید با کارخانه تولید کننده اصفهان در ارتباط باشید، این قابلیت ایجاد شده که هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی، اقدام به ثبت سفارش خود نمایید و ارائه خدمات فروش این سایت، به گونه ای است که بتوانید به بهترین قیمت ها دست یابید.

سفارش بی واسطه تشک مسافرتی بادی

سفارش بی واسطه تشک مسافرتی بادی

یکی دیگر از نمونه های تشک مسافرتی، نوع بادی آن است که بیشتر برای کوهنوردی و مسافرت مناسب هستند.

این نوع تشک نیز دارای طرفداران بسیاری است و بر اساس ابعاد ، قادر به تحمل وزنی بر روی خود می باشد. این نوع تشک ها دارای وزنی سبک و قابل حمل می باشند.

تشک های مسافرتی بادی امکان سوراخ شدن را دارند ولی به راحتی با استفاده از چسب های مخصوص قابل تعمیر می باشند.

با توجه به فعالیت های شرکت پاندا خواب در زمینه فروش بی واسطه تشک مسافرتی، به خوبی توانسته جنس ها و کیفیت های مختلفی از تشک ها را در دسترس مشتریان خود قرار دهد. این که شما بخواهید به خرید عمده تشک مسافرتی اقدام نمایید، بدون شک، تنوع می تواند یکی از اصلی ترین خواسته های شما باشد.

پس چه خوب است که از موقعیت ایجاد شده در این سایت، استفاده نمایید و برای سفارش تشک مسافرتی بادی، تشک الیافی، تشک پنبه ای، تشک آکاردئونی و … اقدام نمایید.

تشک های بادی مسافرتی، ارائه دهنده سایز و اندازه های مختلفی می باشند و حتی برای استفاده برروی آب و دریا هم مناسب خواهند بود.

مزیت تشک های مسافرتی بادی به نسبت تشک های الیافی، فضای کمتری است که اشغال می نمایند و وزن پایین تر آن ها خواهد بود که سبب می شود تا حمل و استفاده از آن ها، ساده تر باشد.

علاوه بر این که به شما، تشک های مسافرتی بادی و الیافی را به شما معرفی نمودیم، این امکان را هم فراهم ساخته ایم که شما بتوانید انواع مدل تشک های مد نظر خود را هم به سادگی سفارش دهید و این امر، از طریق این سایت، امکان پذیر شده است.

قیمت انواع تشک مسافرتی

قیمت انواع مدل تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی در انواع مدل مختلفی می باشند که دارای قیمت های متفاوتی هستند که بر اساس عواملی همچون مدل و اندازه قیمت گذاری می شوند.

انواع مدل تشک مسافرتی با برند های متفاوت در بازار فروش کالای خواب در حال فعالیت هستند که محصولات خود را با شرایط و قیمت های متفاوتی عرضه می کنند. ما به خریداران محترم توصیه می کنیم که به دنبال تشک مسافرتی با کیفیت بالا و قیمت پایین نباشند چون مطمئنا محصولی که دارای قیمتی بسیار پایین در مقایسه با محصولات مشابه هستند از کیفیتی پایین برخوردارند و از مواد اولیه ی بی کیفیت تولید شده اند.

اگر بخواهیم به معرفی تمامی تشک های مسافرتی اقدام نماییم، بدون شک، امری زمان بر خواهد بود و بهتر است که اگر قصد شناخت و سفارش مدل تشک های مسافرتی مختلفی را دارید، با ما در تماس باشید، تا مشاورین فروش ما، اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما قرار دهند.

بخشی از تولیدات تشک مسافرتی، شامل موارد زیر خواهد بود:

 1. تشک زیپ دار
 2. تشک با ساک چمدانی
 3. تشک با پارچه اعلا
 4. تشک با پارچه ژاکارد
 5. تشک با پارچه پنبه دوزی شده
 6. تشک با پارچه گل سرخود

هر یک از این تشک های معرفی شده، می توانند ارائه دهنده وزن های مختلفی باشند و همچنین این امکان وجود خواهد داشت که بتوانید با لایه های تشکیل دهنده مختلفی، اقدام به سفارش نمایید.

تشک های مسافرتی تولید شده با پارچه ژاکارد، در کنار ظاهر مناسبی که به همراه دارند، توانسته اند کیفیت خوب و طول عمر بالایی هم به همراه داشته باشند که بدون شک، همین مسئله سبب می شود تا قیمت بالای این محصولات هم مقرون به صرفه باشد.

دریافت بهترین لیست قیمت روز انواع تشک مسافرتی را ضمن ارتباط با کارشناسان فروش شرکت پاندا خواب، امکان پذیر نموده ایم.

عمده فروشی تشک مسافرتی

عمده فروشی تشک مسافرتی

فروش به صورت عمده یکی از راه های فروش کالا ها همچون، تشک مسافرتی می باشد.

در عمده فروشی تشک مسافرتی ، کالای مورد نظر بر اساس قاکتور هایی به فروش می رسند. یکی از مزیت های عمده فروشی این است که فروش به صورت گسترده و یک جا به فروش می رسد که باعث سودی قابل توجه می شود و همچنین از لحاظ قیمت نیز تشک مسافرتی با قیمتی ارزان تر نسبت به بازار عرضه می شوند.

با توجه به این که فروشگاه های تشک مسافرتی در هر شهری وجود دارد، به منظور راحتی تامین انواع مدل تشک از کارگاه تولیدی، این قابلیت ایجاد شده که شما بتوانید برای ثبت سفارشات خود، به صورت غیر حضوری هم اقدام نمایید و این امر، می تواند به ایجاد یک ارتباط بی واسطه، کمک شایانی نماید.

این که بخواهید به تنوع در زمینه تشک های مهمان و مسافرتی دست یابید، بدون شک، امری خواهد بود که می تواند با ارتباط با کارخانه تولید کننده، امکان پذیر باشد.

امروزه با رونق یافتن استفاده از ابزاری مانند اینترنت، شاهد این مسئله نیز هستیم که اکثر کسب و کارها به این سمت، کشانده شده اند و ما هم برای عمده فروشی تشک مسافرتی خود، از این بستر، استفاده می نماییم.

بخش دیگری از خدمات عمده فروشی تشک مسافرتی، مربوط به صادرات تشک به کشورهای مختلف از جمله کشورهای همسایه خواهد داشت که این بستر همکاری، محدود به مشتریان خاصی نبوده و شما برای تامین اجناس مورد نیاز خود در خصوص کالای خواب، می توانید با ما در تماس باشید.

تشک بادی مسافرتی دونفره

تشک بادی مسافرتی دو نفره برای خرید عمده

یکی از نمونه های تشک مسافرتی که از استقبال زیادی بر خوردار شده است ، تشک بادی مسافرتی می باشد.

تشک های بادی نیز همچون تشک های دیگر در دو سایز یک نفره و دو نفره طراحی و تولید می شوند که برای خرید عمده توسط  خریداران عمده فروش آماذه و ارائه می شوند.

تشک های بادی یکی از نمونه تشک های مسافرتی است که اگر سوراخ و یا پاره شد اصلا نگران نباید شد زیرا آسیب دیدگی ها توسط چسب های مخصوص قابل جبران می باشند ولی اگر پارگی بسیار بیشتر باشد می توان تشک را به شرکت ارسال نمود.

تشک بادی مسافرتی دو نفره را تولیدی ها و شرکت های مختلفی با برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می کنند که می توان برای خرید عمده از طریق کارخانه اقدام کرد تا بی واسطه و با قیمتی پایین  نسبت به خرید تشک بادی اقدام نمود.

تشک های بادی دو نفره قابلیت تحمل وزن مشخصی را دارند و با استفاده از پارچه های مختلفی روکش می شوند و بسیار سبک وزن هستند و به راحتی قابل حمل هستند.

بازار فروش تشک مسافرتی ارزان تهران

فروش تشک مسافرتی ارزان قیمت در بازار تهران در سال های اخیر شاهد رونق زیادی بوده که از رقبت خریداران به جایگزینی تشک مهمان سبک با تشک های سنتی و سنگین قدیمی حکایت دارد.

 تشک مهمان سبک

همانطور که می دانید هر انسانی به طور میانگین ۸ ساعت از ۲۴ ساعت شبانه روز خود را در خواب به سر می برد این یعنی یک سوم عمر وی. این بازه ی زمانی نه تنها به جهت طول مدت آن بلکه به سبب تاثیری که این استراحت بر سلامتی روحی و جسمی فرد می گذارد بسیار حائز اهمیت است، لذا باید توجه ویژه ای به آن داشت.

از جمله عواملی که برای داشتن خواب راحت بسیار تاثیرگذار هستند عبارتند از:

 • غذایی که شب میل می کنید باید سبک باشد.
 • دمای اتاقی که در آن می خوابید باید مناسب باشد.
 • نور اتاق خواب باید کنترل شده باشد.
 • کالای خواب مناسب باید استفاده کنید.

در مواردی که در بالا ذکر شد و بر کیفیت خواب موثر است برخی را نمی توانیم تغییر دهیم یا تغییر آن نیاز به صرف زمان و هزینه ی زیادی دارد مانند: مدل اتاق خوابی که در آن می خوابیم.

به عنوان مثال اگر اتاق خواب شما دارای پنجره های بزرگ باشد قطعا کنترل دمای آن در فصل سرد کار آسانی نخواهد بود، دو جداره کردن شیشه ها نیز راهکار هزینه بری است. اما شما می توانید با انتخاب کالای خواب مناسب این مشکل را حل نمایید.

انواع کالا خواب

انواع کالا خواب مورد استفاده در منازل عبارتند از:

 1. تشک
 2. پتو یا لحاف
 3. بالش یا متکا
 4. روتختی و ملحفه و ….

بازرگانی کالای خواب در خدمت شماست تا بتوانید تمامی انواع این محصولات را با قیمت های رقابتی نسبت به بازار تهیه نمایید بی آنکه وقت و زمان زیادی از شما گرفته شود.

یکی از پر طرفدار ترین انواع کالای خواب تشک است که در این مجموعه عرضه می گردد.

دسته بندی انواع تشک

دسته بندی انواع تشک

تشک ها معمولا به سه دسته کلی تقسیم می شوند که این دسته بندی به جهت سایز و وزن و قابل حمل بودن یا نبودن ان هاست.

 • تشک تخت که در اصطلاح تشک خوشخواب هم نامیده می شود.
 • تشک سنتی که از پشم و پنبه و الیاف مصنوعی درست می شود و قابل تا شدن است.
 • تشک مسافرتی یا تشک مهمان که بسیار سبک بوده و نسبت به تشک سنتی نیز جای کمتری اشغال می نماید.

در این بین هر خانه ای تقریبا به تعداد اعضای خانواده که در آن منزل سکونت دائم دارند نیاز به تشک دارد، اما جدا از ان تعدادی تشک نیز نیاز است تا اگر کسی شب برای استراحت در منزل شما ماند نیز جای خواب راحتی داشته باشد.

در گذشته تشک پنبه ای یا تشک پشمی که امروزه با نام عمومی تشک های سنتی شناخته می شوند بدین منظور استفاده می شد اما با توجه به کوچک تر شدن فضای خانه های آپارتمانی نسبت به خانه های قدیمی ترجیح بر آن است که فضایی که برای نگهداری تشک ها مورد استفاده قرار می گیرد کمترین حد ممکن باشد.

از این رو بودکه تشک سفری وارد بازار شد و به زودی جایگزین تشک های سنتی گشت. یکی دیگر از دغدغه های مردم برای رفتن به مسافرت ،ملزومات خواب است که اگر بخواهند تشک و پتو بالش معمولی به سفر ببرند فضای خیلی زیادی را اشغال می کند .به همین دلیل بهترین راه برای حل این مشکل خرید تشک مسافرتی است.

تشک مسافرتی مشهد

تولیدی تشک مسافرتی مشهد

به این ترتیب بود که بازار تشک مسافرتی در کشور رونق یافت و به طبع فروش تشک مسافرتی نیز طرفداران زیادی پیدا کرده و تبدیل به شغل برای برخی افراد گردید.

برای سر پا و پویا ماندن بازار فروش تشک مسافرتی لازم بود کارخانه ها و کارگاه هایی راه اندازی شود که تولید تشک کسافرتی را بر عهده داشته باشند و بتوانند با توجه به میزان تقاضا عرضه ی کافی را بر عهده بگیرند.

در بین استان های مختلف کشور سه استان: یزد، اصفهان و مشهد بیشترین فعالیت را در زمینه ی تولید و فروش تشک مسافرتی از خود نشان داده اند.

تولیدی تشک مسافرتی مشهد یکی از تولیدی های به نام در این زمینه می باشد که با ارائه ی تشک های با کیفیت و مناسب در این زمینه رقیب خوبی در برابر تولیدی های با کیفیت دیگر شده است. کارخانه های تولید تشک مسافرتی در شهر مشهد مزایای رقابتی بالایی دارند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • حجم بالای تولید تشک
 • سرعت تامین در سفارشات خرید عمده تشک
 • تنوع بالای تشک های تولیدی در جنس و قیمت

به همین جهت تجار فعال در زمینه ی صادرات تشک مسافرتی برای تامین سفارشات صادراتی خود می توانند مشهد را به عنوان یک گزینه ی بسیار مناسب به خاطر بسپارند.

قیمت تشک مسافرتی

قیمت تشک مسافرتی با تخفیف

همیشه اجناس تولید شده یک قیمت اولیه دارد که پس از خوردن تخفیف قیمت نهایی آن مشخص می شود. در مورد قیمت تشک مسافرتی نیز این قضیه صدق می کند. اگر بخواهیم در بازار خرید و فروش هر محصولی سود خوبی داشته باشیم باید قیمت نهایی خرید آن محصول برای ما در کمترین مقدار ممکن باشد.

به همین جهت است که افراد فعال در زمینه ی فروش تشک مسافرتی به دنبال راه هایی برای خرید تشک با قیمت ارزان می باشند. مهم ترین راه کار ها برای این امر عبارتند از:

 1. خرید مستقیم تشک از کارخانه و تولیدی
 2. خرید آنلاین تشک مسافرتی
 3. خرید عمده تشک مسافرتی در حجم بالا

درست است که دو راه اول با حذف واسطه ها باعث می شود شما محصول را باقیمت تولید تهیه کنید اما خرید عمده تشک مسافرتی راهکاری است که باعث می شود اولا تولید کننده به شما تخفیفی بدهد که از قیمت نهایی کم می شود و هم هزینه ی مربوط به حمل که بر قیمت نهایی اضافه می شود به سبب تقسیم بر تعداد بیشتر در نهایت کمتر می گردد.

به این ترتیب می توان با صرف کمترین هزینه برای خرید اولیه حتی به فرض فروش با همان قیمت قبلی، سود بیشتری بدست آورد.

تشک مهمان الیافی

انواع تشک مهمان الیافی

همانطور که گفته شد امروزه و به دلیل کمبود جا در منازل امکان خریداری و استفاده از کالای خواب مانند تخت برای مهمان وجود ندارد به این منظور بهترین گزینه خرید تشک مهمان است که به دلیل استفاده از الیاف در آن ، بسیار سبک بوده و قابلیت شستشو نیز دارد.

همچنین وجود کاور یا ساک نیز باعث می شود تا در صورت عدم استفاده جمع شود و داخل ساک قرار بگیرد، به این ترتیب از کثیف شدن آن جلوگیری می شود. همچنین برای کسانی که به منظور جهیزیه این تشک ها را تهیه می کنند و ظاهر و زیبایی آن از اهمیت بالایی برخوردار است این موضوع کمک زیادی می نماید.

انواع تشک مسافرتی

انواع تشک مسافرتی

اما با توجه به مواد اولیه ی استفاده شده در تشک های مسافرتی این محصول دارای انواع گوناگونی می باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • تشک مسافرتی با آکاردئون
 • تشک مسافرتی الیافی یا بدون اکاردئون

علاوه بر وجود یا عدم وجود آکاردئون موارد دیگری چون جنس رویه، زیپ دار بودن یا نبودن تشک، وزن تشک و وزن آکاردئون به کار رفته در آن بر قیمت تشک مسافرتی تاثیر می گذارد.

تشک بدون آکاردئون

اما اگر تشک بدون آکاردئون باشد قطعا قیمت نهایی پایین ترین نسبت به نمونه هایی که در ساخت ان ها از لایه ی آکاردئون استفاده می شود خواهد بود. قیمت ارزان نیز یک آیتم فوق العاده قوی در بازار فروش تشک مسافرتی به حساب می آید.

این همان عاملی است که مقدار فروش تشک مهمان الیافی به مراتب بیشتر از نمونه های اکاردئونی این محصول است. اما در حالت نیز عواملی که در بالا ذکر شد یعنی: وزن، جنس رویه ، وجود زیپ و کاور و … بر قیمت نهایی تاثیر می گذارند.

بیشترین میزان فروش این نوع تشک مهمان مربوط می شود به نمونه های تشک مسافرتی سه کیلویی زیپدار پارچه اعلا که بسیار محبوب و بازار پسند هستند.

اما آیا می خواهید با معمول ترین انواع رویه مورد استفاده برای تشک های مسافرتی آشنا شوید؟

انواع رویه تشک مسافرتی

انواع رویه تشک مسافرتی

در بین نمونه های مختلفی از پارچه که به عنوان رویه برای تشک های مسافرتی و مهمان استفاده می شود بیشترین میزان مصرف مربوط می شود به این پارچه ها که در ادامه بر اساس قیمت از بیشتر به کمتر ذکر کرده ایم:

 1. پارچه ژاکارد یا گردبافت
 2. پارچه گل سرخود اعلا
 3. پارچه فلامنت

که هر فرد بسته به نیاز خود انتخاب می نماید از کدام نوع خرید کند.

صادرات تشک مسافرتی

صادرات تشک مسافرتی مشهد به عراق

تشک مسافرتی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در سفر می باشد که هم به دلیل الیاف استفاده شده بسیار سبک بوده و قابلیت حمل آسان آن یکی دیگر از مزیت های آن می باشد.

این آیتم باعث شده تا کشور های دیگر نیز خواهان این محصول باشند، همین امر نیز باعث افزایش میزان صادرات و فروش تشک مسافرتی ایران به کشور های دیگر چون عراق گردیده است.

از سوی دیگر نیز پایین بودن قیمت تشک مسافرتی نسبت به سایر انواع کالای خواب باعث شده تا ورود به عرصه ی صادرات تشک مسافرتی نسبت به سایر محصولات این خانواده سرمایه ی کمتری نیاز داشته باشد. به همین دلیل نیز هست که حتی تجار جوان با سرمایه ی اولیه ی کم نیز می توانند در این عرصه ورود نمایند که خود عامل دیگری بر رونق یافتن بازار صادرات تشک مهمان بوده است.

برای اینکه یک محصول کالای صادراتی خوبی باشد لازم است که پایان پذیر نباشد. از آنجایی که میزان تولید این محصول را می توان به سادگی افزایش داد پس برای صادرات یک گزینه ی عالی به حساب می آید.

پس چون تولید این محصول سرمایه ی اولیه ی زیادی نیاز ندارد لذا می توانیم در نظر بگیریم که در زمینه ی تامین سفارش های صادراتی با مشکلی مواجه نخواهیم بود.

با مباحث مطرح شده دیدیم که افزایش میزان صادرات تشک مسافرتی باعث ایجاد اشتغال در زمینه های مختلفی همچون: فروش تشک مسافرتی، تولید تشک مسافرتی و ارسال ان به کشور های دیگر می گردد که خدمتی بزرگ به اقتصاد کشور به حساب می آید به همین جهت بسیار مهم می باشد.

فروش تشک مسافرتی

بازار فروش تشک مسافرتی ارزان تهران

تشک های مسافرتی معمولا در مدت کمی که مهمان در منزل قرار دارد و یا زمان مسافرت مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل راحتی در جمع شدن و قرار گرفتن در ساک فضای زیادی از محیط خانه را اشغال نمی نمایند. به همین دلیل است که در شهر های بزرگ مانند تهران که مساحت خانه ها غالبا زیر ۱۰۰_۸۰ متر مربع است طرفداران بیشتری خواهد داشت.

بازار فروش تشک مسافرتی با قیمتی ارزان در همه جای کشور برقرار است اما در شهر های بزرگ مانند تهران، تبریز، اصفهان، مشهد و … شاهد رونق دوچندان آن هستیم.

این یکی از عواملی است که خریداران و فعالان در زمینه ی فروش تشک مسافرتی به صورت عمده خرید خود را در حجم بالا انجام می دهند اما عامل اصلی بعدی برای این امر این است که در زمان خرید عمده تشک مهمان، تولید کننده درصد تخفیف بیشتری را به خریدار تخصیص می دهد که باعث می شود سود بیشتری نصییب اون گردد.

فردی که خرید عمده تشک مسافرتی داشته و این محصول را با قیمت پایین تری دریافت کرده می تواند نسبت به سایر رقبا محصول را با سود کمتری در بازار عرضه نماید که به طبع باعث افزایش میزان فروشش می شود.

این همان عاملیست که وقتی در اگر بازار های بزرگ به فروشگاه های بزرگ وسیع بروید و محصولی را قیمت کنید خواهید دید که نسبت به نمونه مشابهی که در مغازه های کوچک عرضه می شود ارزان تر خواهد بود.

خرید اینترنتی تشک مسافرتی

خرید اینترنتی تشک مسافرتی

اما راهکاری دیگر برای افرادی وجود دارد که قصد خرید در حجم بالا دارند و نمی خواهند از عمده فروشان یا بنک داران بازار کالای خواب خرید کنند و تمایلشان این است که مستقیم محصول را از کارخانه تهیه نمایند.

این دسته افراد با یافتن راه های ارتباطی گروه های تولیدی از طریق آگهی هایی که در فضاهای مجازی منتشر نموده اند می توانند سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نموده و با انجام خرید اینترنتی تشک مسافرتی این کالا را به صورت دست اول و بدون واسطه از کارخانه تهیه کنند.

البته توجه داشته باشید به سبب هزینه ی ارسالی که بر قیمت نهایی تشک مهمان اعمال می شود، خرید اینترنتی تنها در حالتی مقرون به صرفه است که حجم خرید شما بالا باشد.

 

فروش تشک مسافرتی یزد مدل دو کیلویی

فروش تشک مسافرتی

فروش تشک مسافرتی یزد در مدل های مختلفی انجام می پذیرد که یکی از این مدل ها مدل دو کیلویی است که با توجه به ابعاد و اندازه های آن بسیار سبک و قابل حمل بوده و هم چنین در طرح ها و رنگ های مختلف و متنوعی تولید می شوند.

این نوع تشک ها به صورت تک و عمده و از طریق نمایندگی ها و سایت به فروش می رسند و با توجه به کیفیت مواد مصرفی قیمت گذاری و به فروش می رسند.

این که تولید تشک مسافرتی در شهر یزد انجام می شود، عاملی شده تا سرعت پاسخگویی به مشتریان شهرهایی مانند یزد و اطراف این شهر، با سرعت بالاتر و شرایط بهتری انجام پذیرد.

در هر صورت، مدل تشک های تولیدی مختلف، به خوبی توانسته به رفع نیازهای مشتریان، کمک نماید.

اینکه تشک مسافرتی را بتوان از بازار یزد تهیه نمود، امری است که می تواند برای مشتریان این شهر، هزینه های باربری را حذف نموده و در نتیجه این امر، بهترین قیمت ها در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فرصت را از دست ندهید و شما هم برای سفارش بهترین و خوش قیمت ترین مدل تشک های مسافرتی، با ما در تماس باشید.

تشک مسافرتی با پارچه گردباف

تشک مسافرتی با پارچه گردباف

تشک مسافرتی یکی از وسایل مهم برای مسافرت ها به شمار می روند که از الیاف های متفاوت با کیفیت های مختلفی تولید می شوند و با رویه های مختلفی پوشانده می شوند که یکی از این رویه ها پارچه گرد باف است که دارای خاصیتی ضد الکتریسیته و ضد حساسیت است و مناسب برای روکش تشک. زیرا تشک ها می توانند عامل انتقال انواع میکروب ها و ویروس ها باشند و هم چنین سبب ایجاد حساسیت شوند.

پس بهتر است از رویه ی مناسبی برای تشک استفاده شود تا از بروز آسیب ها و مشکلات جلوگیری شود.

استفاده از پارچه های گردباف در تولید تشک مسافرتی، عاملی بر آن شده تا این مدل تشک ها، طول عمر بالاتر و کیفیت بهتری هم داشته باشند که در نتیجه چنین ویژگی هایی، می توان انتظار قیمت های مقرون به صرفه هم داشت.

وجود تشک هایی که از جنس و پارچه های متنوع تولید شده اند، عاملی بر آن خواهد بود که بتوان به ارائه بهترین قیمت ها و کیفیت ها هم اقدام نمود و در این میان، پارچه های مسافرتی گردباف، گزینه مناسبی خواهد بود که می توانید به خرید عمده آن ها اقدام نمایید.

تشک مسافرتی با پارچه پنبه دوزی شده

تشک مسافرتی با پارچه پنبه دوزی شده

تشک های مسافرتی که با پارچه پنبه دوزی شده یکی دیگر از انواع تشک های مسافرتی می باشند. این نوع تشک ها مناسب ترین نوع تشک و رویه هستند زیرا ضد حساسیت و آلرژی بوده و از ایجاد ناراحتی های تنفسی جلوگیری می کند.

در دوخت تشک مسافرتی، خلاقیت ها و ایده های متعددی را می توان به کار گرفت که یکی از آن ها، مربوط به استفاده از پارچه های پنبه دوزی شده برای دوخت، می باشد.

این مدل پارچه ها از قابلیت شستشو برخوردار بوده و در نتیجه انجام این کار، هیچ گونه مشکلی در بافت و بخش های مختلف تشک، ایجاد نمی شود.

اگر شما بخواهید در میان مدل تشک های مسافرتی موجود در بازار، یک جنس خوب و با کیفیت را انتخاب نمایید، بدون شک، تشک های تولید شده با پارچه های پنبه دوزی شده می تواند گزینه های مناسبی باشد.

چنین تشک هایی در بازار اصفهان، در انواع وزن ها و با لایه های مختلفی تولید می شوند که بتوان به تامین نیازهای بازار، اقدام نمود.

تشک دو کیلویی با لایه آکاردئونی

تشک دو کیلویی با لایه آکاردئونی

تشک ها در وزن های مختلفی تولید می شوند. یکی از این وزن ها تشک دو کیلیویی با لایه ی  آکاردئونی است که یکی از تشک های مناسب جهت استراحت و کسب انرژی می باشد.

تشک ها باید متناسب با فرم بدن طراحی و تولید شوند و از الیاف و مواد اولیه ی درجه ی خوب و با کیفیت در تولید آن استفاده شده باشد که اگر غیر از این باشد سریع فرم خود را از دست داده و باعث آسیب به بدن می شوند.

در خصوص نوع لایه آکاردئون مورد استفاده در تولید تشک مسافرتی هم خوب است بدانید که می توان از آکاردئون های ۸۵۰ گرم، ۱۰۰۰ گرم و ۱۲۰۰ گرم استفاده نمود که هر کدام از این ها نیز کیفیت هایی مختص به خود را دارند.

هر چه وزن آکاردئون بالاتر باشد، کیفیت بالاتری هم خواهد داشت که همین مسئله هم به صورت مستقیم برروی قیمت تمام شده می تواند تاثیرگذارد.

فروش تشک مسافرتی یزد دو کیلویی

فروش تشک مسافرتی یزد مدل دو کیلویی

تشک های مسافرتی معمولا در اکثر شهر ها تولید می شوند. در این بین تشکی می تواند موفق تر باشد که از مواد اولیه با کیفیت و متناسب با نیاز عموم مردم تولید شود.

تشک مسافرتی یزد در مدل های مختلفی وجود دارد که یکی از این مدل ها ، مدل دو کیلویی آن است که بسیار مناسب برای مسافرت است به دلیل وزن بسیار سبک آن به نسبت طول و عرض و اندازه.این نوع تشک ها به راحتی جمع شده و به اندازه ی ساکی کوچک تبدیل می شود که علاوه بر اشغال جای کم، حمل آن نیز به راحتی امکان پذیر می باشد.

وزن دو کیلوگرمی تشک مسافرتی، عاملی بر آن شده تا این محصول، قیمت های مقرون به صرفه تری هم به همراه داشته باشد.

در نظر داشته باشید که تولید تشک مسافرتی با وزن دو کیلوگرم، هم می تواند با استفاده از لایه آکاردئون انجام پذیرد و یا از الیاف پر شده باشد و هر کدام از این موارد هم به نوبه خود برروی قیمت فروش تشک، می تواند تاثیرگذار باشد.

فروش این مدل تشک های خوب و استاندارد ایرانی، زمینه را برای فعالیت های صادراتی هم فراهم ساخته است. چه خوب است شما هم که در عرصه تجارت فعالیت می نمایید، تامین عمده انواع مدل تشک مسافرتی را می توانید از شرکت تولید کننده، به انجام رسانید.

صادرات تشک مسافرتی

صادرات بهترین مدل تشک مسافرتی

تولیداتی که در زمینه تشک مسافرتی انجام شود، دارای ظرفیت بالایی بوده و می توان از این ظرفیت بالا، برای صادرات به کشورهای دیگر هم استفاده نمود.

کشورهای متعددی را می توان نام برد که قابلیت صادرات تشک های ایرانی به آن ها وجود دارد و از جمله مهم ترین این کشورها که بازخورد خوبی هم به همراه دارد، مربوط به بازار عراق می باشد.

آیا می دانید چرا بازار عراق، تا این اندازه برای ما دارای ارزش و اهمیت می باشد؟

یک دلیل، مربوط به همسایگی عراق با ایران بوده و این مسئله، تاثیر چشم گیری در کاهش هزینه های باربری و افزایش سرعت ارسال تشک به این کشور خواهد داشت.

عامل دیگری که می تواند منجر به این شوذ که برای صادرات تشک به بازار عراق اقدام نمود، مربوط به قیمت های مقرون به صرفه ایران می باشد که سبب شده تا حاشیه سودآوری به خوبی افزایش یابند.

پس حال که مزیت های صادرات تشک به عراق برای شما آشکار شد، نیاز است که با روش های تامین عمده انواع تشک هم آشنا شوید و برای این امر، می توانید از راه های ارتباطی این سایت، استفاده نمایید.

سفارش مستقیم تشک مسافرتی

سفارش مستقیم تشک مسافرتی از کارخانه

مزیتی که تجارت الکترونیک به نسبت دیگر روش های تجاری به همراه داشته است، مربوط به ایجاد فرصت هایی خواهد بود که میان خریداران و تولید کنندگان، ارتباط مستقیمی را برقرار می نماید.

این ارتباط مستقیم در دنیای گسترده امروزی، از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که اکثر مشتریان از شهرهای دور، نمی توانند برای خرید تشک مسافرتی مورد نیازها خود، سفرهای طولانی را طی نمایند.

در نتیجه با یک خرید غیر حضوری از انواع مدل تشک های مسافرتی، این قابلیت برای آن ها ایجاد می شود که بتوانند آن ها هم حتی اگر در شهرهای دوری قرار دارند، یک خرید بی واسطه از انواع مدل تشک های مسافرتی را به انجام رسانند.

آیا می دانستید که گوگل، امروزه توانسته جاده ابریشم را به خوبی شبیه سازی نماید؟

همانطور که در گذشته، جاده ابریشم، ارتباط میان تاجران و صاحبان محصولات مختلف را فراهم می نمود، الانه نیز گوگل توانسته چنین ساختاری را فراهم آورد که شما بتوانید در زمینه تشک مسافرتی، به سادگی اقدام به خرید انواع تشک نمایید.

حاشیه سود فروش تشک مسافرتی

حاشیه سود فروش تشک مسافرتی

یکی از دیگر سوالاتی که در عرصه تجارت کالای خواب و تشک مسافرتی مطرح می شود، مربوط به حاشیه سود آوری این محصول خواهد بود.

اگر شما بخواهید تشک مسافرتی خوب و باکیفیتی را تهیه نمایید، صد در صد، می توانید انتظار سودآوری بیشتری هم داشته باشید.

به طور مثال، تشک مسافرتی از قیمت ۳۰۰۰۰ تومان تا ۱۵۰۰۰۰ تومان در بازار وجود دارد که این تفاوت قیمت، به کیفیت، وزن و نوع متریال مورد استفاده برای تولید تشک، مربوط می شود.

در شهرهای مختلف هم می توان این انتظار را داشت که حاشیه سودآوری های متفاوتی را به دست آورد.

حداقل میزان سودآوری که شما می توانید برروی محصول تشک مسافرتی به دست آورید، بیست درصد می باشد و این مقدار، در صورت فعالیت های مستمر و بی واسطه، می تواند به مقادیر بالاتر هم افزایش یابد.

در نظر داشته باشید که بسته به این که شما مغازه دار باشید و یا پخش کننده تشک مسافرتی، این میزان سودآوری برای شما می تواند متفاوت باشد اما در هر صورتی، باز هم شرایط ایده آلی برای یک کسب و کار تجاری خواهد بود.

تخفیف خرید تشک مسافرتی ارزان

تخفیفات خرید تشک مسافرتی ارزان

حال که نوبت به خرید و ثبت سفارش عمده انواع مدل تشک مسافرتی خوب و ارزان قیمت شد، مشتری نیاز دارد که از درصد تخفیف های خوب و قابل توجهی هم بهره مند شود چرا که همین درصد تخفیف ها هم عاملی برای بهره مندی از حاشیه سودآوری بیشتر خواهد بود.

رسیدن به بالاترین درصد تخفیف ها را به گونه ای امکان پذیر نموده ایم که بتوانیم برای مشتریان خود، یک قیمت مناسب و یک کیفیت تضمین شده را ارائه نماییم.

حجم خرید شما در زمینه تشک مسافرتی، می تواند یک فاکتور مهم و تاثیر گذار برای میزان تخفیف های اعمال شده باشد.

حال که متوجه شدید که خرید عمده تشک مسافرتی، تا چه اندازه می تواند برای شما منفعت داشته باشد، پیشنهاد می کنیم بیشتر از این زمان را از دست ندهید تا بتوانید از این منفعت ها، شما هم برخوردار شوید.

در کنار تشک مسافرتی، محصولات دیگری از ملزومات خواب هم عرضه می شود که بالش به عنوان یکی از اصلی ترین آن ها خواهد بود.

تنوع بالش های ارائه شده شرکت پاندا هم به اندازه ای می باشد که بتواند برای نیازهای مختلف شما، محصول مناسبی را ارائه نماید.

تشک مسافرتی الیافی با ساک مخصوص

تشک مهمان الیافی با ساک مخصوص

استفاده از الیاف خالی برای پر کردن تشک مهمان، عاملی خواهد بود که منجر به کاهش قیمت تمام شده تشک می شود.

اما اکثر افرادی که متقاضی خرید تشک مسافرتی و یا مهمان هستند، به این نکته هم توجه می کنند که بسته بندی تشک هم باید مورد اهمیت قرار بگیرد.

یکی از بهترین بسته بندی هایی که برای تشک مسافرتی وجود دارد، مربوط به بسته بندی ساک دار این محصول خواهد بود.

این ساک های مخصوص تشک مسافرتی، کمک می کند که هم حمل ساده تری امکان پذیر شود و هم این که بتوان در شرایط بهتری، از تشک ها نگهداری نمود تا شرایط بهداشتی داشته باشند.

این که شما بخواهید یک تشک خوب و استاندارد با یک بسته بندی مناسب را خریداری نمایید، امری است که برای شما می تواند به بهترین شکل، قابل انجام باشد.

کافی است در قسمت اطلاعات تماس این سایت، راه های ارتباطی با ما را به دست آورید تا شما هم بتوانید از چنین فرصت هایی، استفاده نمایید.

نحوه ارسال تشک مسافرتی به دیگر شهرها

نحوه ارسال تشک مسافرتی به دیگر شهرها

پس از ثبت سفارش خرید عمده تشک مسافرتی، این سوال برای مشتری پیش می آید که چطور، این سفارشات در شهر مقصد، تحویل داده می شود؟

جواب این سوال هم باز به حجم خرید شما بستگی مستقیم خواهد داشت. به طور مثال، ۵۰۰ تشک مسافرتی با وزن دو کیلوگرم، در ماشین خاور، قابل بارگیری و حمل خواهد بود.

در برخی موارد هم می باشد که مشتری، سفارشاتی کمتر از یک ماشین دارد، در این حالت، ارسال بار از طریق باربری و یا اتوبوس رانی، مقرون به صرفه تر خواهد بود.

کسب اطلاعات دقیق تر، زمانی امکان پذیر خواهد بود که شما با کارشناسان فروش مجموعه پاندا خواب، در تماس باشید و برای این امر، راه های ارتباطی ما در اختیار شما قرار گرفته است.

صادرات تشک مسافرتی ایرانی به عراق

صادرات تشک مسافرتی ایرانی به عراق یکی از حوزه های سود آور و پر بازده ی اقتصادی است که در سال های اخیر توجه تعداد زیادی از تجار و صادرکنندگان را به سوی خویش جلب نموده است.

تشک مسافرتی ایرانی

ایران به جهت تولید انواع کالا ی خواب خوب و با کیفیت توانسته در بازار خرید و فروش تشک نیز جایگاه قابل توجهی در منطقه بدست آورد. اما در میان انواع مختلف کالای خواب تشک به جهت تولید آسان و تجهیزات کم هزینه کارگاه های تولیدی بیشتری در کشور را به خود اختصاص داده است.

تشک مهمان

مزایای استفاده از تشک مسافرتی یا تشک مهمان

تشک یکی از ملزومات زندگی است که از گذشته تا کنون مورد استفاده قرار می گرفته و به جهت تاثیر مستقیم آن بر سلامت بدن همواره مورد اهمیت و توجه بوده است.

در گذشته معمولا هر خانه ای علاوه بر تعداد اعضای خانواده تعدادی تشک نیز به صورت اضافه داشت تا زمانی که مهمانی به منزل می آمد روی آن استراحت نماید. امروزه به جهت ورود تخت خواب ها به خانه ها و اتاق خواب ها تشک هایی ساخته شدند که در اصطلاح ان ها را با نام تشک خوشخواب می شناسیم. این تشک های طبی به دو فرم فنر متصل و یا فنر منفصل تولید می شوند که بسته به نیاز هر فردی استفاده از یکی از این نمونه ها برایش توصیه می شود.

اما باز هم تشک مهمان مساله ای بود که حجم زیادی از کمد دیواری ها را اشغال می نمود، لذا کارشناسان به دنبال راهی گشتند تا بتوانند این مشکل را حل نمایند. همچنین زمانی که افراد برای سفر به جایی می رفتند یکی از مشکلاتی که با آن روبه رو بودند حمل رختخواب بود که بسیار جاگیر می بود. برای رفع این مشکلات تشک های کم حجم و سبکی ساخته شد که به تشک مسافرتی یا تشک مهمان معروف می باشند.

تشک با آکاردئون

لیست قیمت انواع تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی داری لیست قیمت متنوعی می باشند که بعضا بسیار با یکدیگر تفاوت دارند. چنانچه در زمینه ی صادرات تشک مسافرتی فعال هستید و قصد خرید عمده تشک را دارید لازم است که با این شاخصه های موثر بر قیمت فروش تشک آشنا بشوید.

بنابراین در زمان گرفتن سفارش باید حتما سوالات زیر را از مشتری خود پرسیده و با توجه به جواب هایی که از وی دریافت می نمایید اقدام به تامین محصول نمایید:

 • تشک یک نفره می خواهید یا تشک دو نفره؟
 • تشک با آکاردئون نیاز دارید یا تشک بدون آکاردئون؟
 • جنس پارچه ی رویه ی تشک از چه نوعی باشد؟
 • وزن تشک مسافرتی مورد نظر شما چقدر باشد؟
 • روکش تشک زیپ دار باشد یا بدون زیپ؟
 • تشک ها کاور داشته باشند یا خیر؟
 • اگر تشک با آکاردئون خواستند وزن آکاردئون موجود در تشک چقدر باشد؟
 • و …

پاسخ این سوالات می تواند به شما کمک نماید تا محصولی را انتخاب کنید که برای مشتریتان جهت صادرات تشک مسافرتی مدنظر است. همچنین در زمان دریافت لیست قیمت تشک ها از کارگاه ها و کارخانه های تولیدی تشک می توانید با مقایسه ی این ویژگی ها متوجه شوید که قیمت ارائه شده منصفانه است یا خیر.

مراکز تولید تشک

بزرگترین مراکز تولید تشک مسافرتی ایران

همانطور که می دانید بزرگ ترین مراکز تولید انواع مختلف تشک مسافرتی و تشک مهمان شهر های اصفهان، یزد و مشهد می باشند. البته استان های دیگری نیز هستند که این محصول را تولید می نمایند اما بیشترین حجم تولید به شهرهای مذکور تعلق دارد.

نمونه تشک های تولید شده در این شهر ها با توجه به سطوح مختلف اقتصادی جامعه دارای کیفیت های مختلفی است تا بتواند با قیمت های متفاوت در بازار تشک عرضه گردد.

قیمت تشک های مسافرتی

با توجه به مواد اولیه استفاده شده در زمان تولید تشک ها قیمت ان ها کاملا متفاوت می باشد. همانطور که در بالا ذکر شد مهم ترین آیتم های موثر بر قیمت تشک های مسافرتی عبارتند از:

 • جنس مواد داخل تشک
 • جنس رویه تشک
 • وزن تشک
 • داشتن کاور
 • داشتن زیپ

و مواردی دیگر که در برابر این شاخصه ها از اهمیت کمتری برخوردار می باشند.

تشک مسافرتی زیپدار

به عنوان مثال اگر شما دو تشک سفری با وزن های برابر داشته باشید که یکی زیپ دار و دیگری بدون زیپ باشد قطعا قیمت خرید تشک مسافرتی زیپدار بیشتر از نمونه ی بدون زیپ آن خواهد بود.

با وجود اینکه هر ساله حجم زیادی تشک مهمان و تشک سفری اعلا در کارگاه ها و کارخانه های تولید تشک مشهد تولید می شود اما هنوز هم بیشترین حجم تولید این محصول مربوط به استان اصفهان می باشد.

تشک مسافرتی اصفهان

خرید عمده تشک مسافرتی اصفهان

در میان شهر هایی که در بالا ذکر شد بدون شک بزرگترین مرکز فروش تشک مسافرتی ایرانی شهر اصفهان است. هر ساله تاجران زیادی برای خرید عمده تشک مسافرتی به این شهر سفر نموده و محصول مورد نیاز خود را تامین می نمودند.

اما در سال های اخیر با توجه به افزایش میزان دسترسی به اینترنت دیگر نیازی نیست که برای خرید محصول مورد نظر خود حتی از خانه تان خارج شوید. تاجران نیز از این قاعده پیروی نموده و جهت به دست آوردن قیمت روز تشک های مختلف به اینترنت مراجعه نموده و پیرامون این موضوع سرچ می نمایند.

تولید کنندگان نیز از این اصل مطلع شده و برای معرفی محصول خود و فروش مستقیم و بدون واسطه ی آن به فضای مجازی ورود نموده اند.

به این ترتیب بود که واسطه ها از بازار فروش تشک مسافرتی حذف شد و تا حدود بسیار زیادی قیمت فروش تشک ها در پایین ترین مقدار ممکن خویش باقی ماند.

از آنجایی که تبلیغات مقوله ای است که تخصص و علم مربوط به خود را می طلبد، لذا تولید کنندگان تشک سفری ایرانی معمولا با ایجاد قرار داد بین خود و شرکت هایی که در این زمینه متخصص هستند از ان ها می خواهند برایشان تبلیغ نمایند و در ازای آن نیز بخشی از سود فروش تشک مسافرتی بنا به توافق به آن ها داده می شود.

تشک مسافرتی خوب

ویژگی های تشک مسافرتی خوب برای صادرات

بنا به دلایل متعددی می توان تشک مسافرتی را یم محصول صادراتی بیسار مناسب دانست که می توان با تمرکز بر روی آن و فروشش سود زیادی به دست آورد. اما لازم است بدانید که عراقی ها در پارت اول خرید به سختی اعتماد می نمایند ولی در صورت جلب اعتماد آن ها می توانید مطمئن باشید که بارها و بار ها از شما خرید خواهند داشت.

تشک مسافرتی درجه یک

به همین جهت لازم است تا خودتان در مورد آیتم های کیفی یک تشک مسافرتی درجه یک اطلاعات لازم را داشته باشید. در زیر به بخشی از این ویژگی ها اشاره می نماییم:

 1. سبک بودن تشک و امکان جابه جایی آسان آن
 2. در حالت تا شده فضای زیادی اشغال ننماید
 3. ابعاد تشک انتخاب شده باید مناسب باشد که معمولا ۹۰ در ۲۰۰ است
 4. الیاف استفاده شده در تشک باید از جنس خوبی انتخاب شده باشد
 5. جنس پارچه ی استفاده شده در روکش بالش باید ضد الرژی و با کیفیت باشد
 6. ضد اب بودن از دیگر ویزگی های مورد توجه در تشک های سفری است
 7. جنس الیاف و پارچه به کار رفته در ان باید ضد تعرق باشد
 8. قابل شست و شو بودن نیز یک آیتم بسیار مهم است
 9. و …

با توجه به این موارد شما می توانید بهترین کیفیت را با توجه به بودجه ای که خریدار در نظر دارد برایش تامین نمایید.

تشک آکاردئونی

صادرات تشک آکاردئونی و مسافرتی به عراق

در صادرات تشک مسافرتی ایرانی به عراق معمولا سفارشات به دو دسته کلی تقسیم می شود:

 • صادرات تشک مسافرتی به مناطق ضعیف:

به طبع مهمترین آیتم برای خریدار قیمت محصول می باشد. در این حالت لازم است تا تشک ارزان قیمت ارسال شود.

 • صادرات تشک مسافرتی به مناطق با سطح مالی قوی تر:

این افراد به کیفیت محصول اهمیت زیادی می دهند. بدین جهت معمولا تشک های آکاردئونی با کیفیت پارچه و رویه اعلا برای این مناطق باید ارسال شود.

که البته به جهت افزایش سطح ارزش واحد پول عراقی ها نسبت به ایرانی ها خرید تشک مهمان و سفری که توسط آن ها انجام می شود معمولا از گرید یک این محصول می باشد.

به همین جهت توصیه می شود در زمان دریافت سفارش تشک مسافرتی قیمت چند نوع و سطح کیفی را مطرح نمایید تا مشتری بتواند از بین ان ها انتخابی مناسب نیاز خود داشته باشد.

صادرات تشک مسافرتی

مزایای صادرات تشک مسافرتی به عراق

حال چرا عراق؟

چرا می گوییم کشور عراق مقصدی مناسب برای صادرات تشک مسافرتی به حساب می آید؟

برای پاسخ به این سوال دلایل متعددی وجود دارد که در اینجا به ذکر چند مورد از آن بسنده می کنیم:

 • مهم ترین دلیل دوستی بین دولت هاست:

که به ما کمک می کند تا پروسه ی ارسال بدون دردسر و نگرانی بلوکه شدن پول یا ضبط بار انجام شود.

 • مورد بعدی بالا بودن ارزش پولی عراقی هاست:

به همین جهت مبلغ پرداختی این افراد به ما برایشان سنگین نیست لذا به سادگی خرید می نمایند.

 • حجم بالای خرید:

معمولا حجم خرید تشک سفری توسط تجار عراقی بالاست که می تواند سود زیادی برای ما داشته باشد.

 • نزدیک بودن مکانی عراق با ایران:

این امر باعث می شود تا هزینه های ارسال به طرز قابل توجهی کاهش یابد که باعث پایین ماندن قیمت نهایی محصول برای خریدار می شود.

 • وفاداری تجار عراقی:

تجار عراقی معمولا خرید هایشان را به صورت چند باره انجام می دهند، یعنی چنانچه در معامله ای به شما اعتماد نمایند پس از ان دیگر برای خرید فقط به سراغ شما خواهند آمد.

مواردی که در بالا ذکر شد تنها تعداد کمی از مزیت های کشور عراق برای صادرات تشک مسافرتی به این مقصد می باشند که البته مهم ترین دلایل هم هستند.

 

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی تشک مسافرتی

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم بصورت عمده

قیمت زیرانداز مسافرتی طرح جاجیم را از مراکز معتبر این محصول می توان دریافت نمود …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تشک و زیرانداز