چهارشنبه , خرداد ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / زیرانداز جاجیم / تولیدی زیرانداز جاجیمی مسافرتی قیمت زیرانداز جاجیم مسافرتی

تولیدی زیرانداز جاجیمی مسافرتی قیمت زیرانداز جاجیم مسافرتی

یکی از بزرگترین تولیدی های زیرانداز جاجیمی مسافرتی کشور تولیدی زیرانداز جاجیمی مسافرتی نیرباف است. این تولیدی انواع زیرانداز جاجیم مسافرتی را در کیفیت های برتر و سایز های مختلف و همچنین طرح های بسیار زیبا تولید و روانه بازار های داخلی کشور و بازاز های خارجی کشور می کند. از دیگر محصولات تولیدی نیرباف می توان به انواع تشک مسافرتی و تشک های مهمان تشک های نوزادی و نوجوان و همچنین حصیری های پلاستیکی و مسافرتی اشاره کرد.

تولیدی زیرانداز جاجیمی مسافرتی

تولیدی زیرانداز جاجیمی مسافرتی صاحب برند و شناخته شده در زمینه تولید و توزیع انواع زیر انداز های شیک و درجه یک در این مجموعه به صورت آنلاین خدمات رسانی ویژه ای را به مشتریان عمده خود در سراسر کشور ارائه می دهد.

از جمله خدمات ویژه و منحصر بفرد این مجموعه توزیع کننده انواع زیر انداز مسافرتی در کشور تحویل سریع و به موقع این محصول در نقاط مختلف کشور می باشد.
مشتریان عمده این مجموعه معمولا برای انجام خرید خود از این مجموعه فروش و توزیع کشوری با یک تماس تلفنی امور مرتبط با ثبت سفارش خود را انجام می دهند. و وقت طلایی خود را برای امور سود آور همچون بازاریابی و فروش صرف می کنند.

                                                         

قیمت زیرانداز جاجیم مسافرتی

خرید زیرانداز جاجیم مسافرتی برای امر صادرات وابستگی زیادی به قیمت تمام شده دارد. بهترین عرصه رقابتی انواع محصولات و تولیدات ایرانی در حال حاضر در بازار های جهانی قیمت پایین است. چراکه هزینه های تولید در ایران به نسبت سایر کشور ها بسیار پایین می باشد.
بنابراین می توانید با یک برنامه ریزی هوشمندانه در زمینه صادرات انواع زیر انداز های مسافرتی را به قیمت تولید از این مجموعه خریداری کنید و در بازار های صادراتی به راحتی به سود های کلان دست پیدا کنید.
جهت استفاده بهتر از این بازار های صادراتی و حضور پر رنگ و ثابت در بازار های جهانی می توانید از مشاوران مجرب این مجموعه نیز کمک بگیرید. قیمت زیرانداز جاجیم مسافرتی به موارد زیادی بستگی دارد که در زیر به گوشه ای از آنها اشاره می کنیم:

  • نوع مواد اولیه
  • قیمت مواد اولیه
  • نوع بافت
  • نوع پارچه مصرفی
  • اسپان پشت زیرانداز
  • وزن زیرانداز و …

قیمت زیرانداز جاجیمی مسافرتی صادراتی

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی نیرباف فروش تشک مسافرتی و زیرانداز جاجیمی و حصیر پلاستیکی

تولیدی نیرباف محصولات زیادی را تولید و رانه بازار های داخلی و خارجی کشور می …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تشک و زیرانداز