چهارشنبه , خرداد ۱۴ ۱۳۹۹
خانه / تشک اصفهان / تولیدی تشک مسافرتی اصفهان با بهترین کیفیت در ایران

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان با بهترین کیفیت در ایران

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان از بهترین و بزرگترین تولید کننده های تشک در ایران و منطقه می باشد. اگر می خواهید بهترین تشک را با بتهترین کیفیت خریداری نمایید با مجموعه تولیدی نیرباف تماس بگیرید و انواع محصولات این تولیدی را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت خریداری نمایید. تشک مسافرتی در وزن های متفاوت و سایز های مختلف به سفارش خریدار تشک تولید می شود البته به تعداد بالا و حداقل تعداد بالای ۱۰۰۰ . برای خرید از تولیدی تشک مسافرتی اصفهان و یا گروه تولیدی نیرباف با شماره ۰۹۱۳۵۷۰۵۲۹۸ تماس بگیرید.

تولیدی تشک مسافرتی اصفهان

همه ما می دانیم که شهراصفهان هم به عنوان یکی از قطب های تولید کننده تشک مسافرتی در بازار ایران می باشد اما ویژگی تشک های تولیدی در این منطقه، مربوط به این است که وزن مشخصی را برای تولیدات خود در نظر می گیرند و بر اساس ابعاد و اندازه، تشک ها را عرضه می نمایند. این مسئله از نظر مشتریان زیادی خوشایند باشد اما باز هم هستند مشتریانی که به دنبال چنین تشک هایی بوده و از طرفی می توانند صادرات خوب و قابل توجهی را از این مسیر، به انجام رسانید. از جمله کشورهایی که انواع تشک مسافرنی و مهمان به آنها صادرات می شود:

 • افغانستان
 • پاکستان
 • ارمنستان
 • کویت
 • عراق
 • سوریه و …

پس با افزایش ظرفیت تولید در کارخانه اصفهان به خوبی می توانیم اقدام به ایجاد موقعیتی خاص در جهت صادرات تشک مسافرتی نماییم و چنین موقعیتی بدون شک، سبب می شود تا بتوانیم با تاجران بین المللی هم ارتباط برقرار نماییم. لازم به ذکر است که بدانید بیشترین بخش صادرات به کشورهای عراق و افغانستان می باشد.

فروش تشک به افغانستان

معرفی بازار افغانستان به عنوان یکی از موقعیت های تجاری ما، در جهت صادرات انواع ملزومات خواب، می تواند فرصتی باشد که ارز آوری خوبی برای کشور به همراه داشته باشد و با توجه به قیمت های مقرون به صرفه انواع مدل تشک مسافرتی در کشور ما، می توان این انتظار را هم داشت که خریداران افغانستان، استقبال خوبی از محصولات و تشک های ایرانی داشته باشند. پس چه خوب است که با کارخانه تولید کننده تشک اصفهان یاهمان تولیدی نیرباف ارتباط مستقیم داشته باشید تا بتوانید به محصولات مختلف این کارخانه در یک بازه زمانی کوتاه، دست یابید. از دیگر محصولات صادراتی تولیدی نیرباف

 • زیرانداز جاجیم
 • زیرانداز ضد آب
 • حصیر پلاستیکی
 • کیف های مسافرتی
 • کاورهای جارختخوابی و …

تولید تشک مسافرتی ارزان قیمت

 

 1. اما گروه تولیدی نیرباف اصفهان با راه اندازی دستگاه تولید تشک مسافرتی در شهر اصفهان، به خوبی توانسته به افزایش ظرفیت تولید تشک و افزایش کیفیت محصولات خود، اقدام نماید.
 2. نوع ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید تشک مسافرتی، تاثیر بسزایی در سطح کیفیت محصولات، خواهد داشت.
 3. به همین دلیل، شرکت پاندا در تلاش است تا پیشرفته ترین مدل دستگاه های صنعتی دوخت و پر کردن تشک را مورد استفاده قرار دهد.
 4. استفاده از دستگاه های پیشرفته در خط تولید تشک مسافرتی، نه تنها منجر به افزایش ظرفیت تولیدات شده است، بلکه کمک شایانی هم به این امر نموده که بتوانیم محصولات خود را با کیفیت بالاتر و همچنین تنوع بیشتر، ارائه نماییم.
 5. به طور مثال، دوخت محکم و مقاوم تشک های مسافرتی، عاملی بر آن خواهد بود که کیفیت تشک ها و همچنین طول عمر این محصولات هم به خوبی افزایش یابد و این افزایش، منجر به جلب رضایت مندی حداکثری مشتریان می شود که شما هم به خوبی برای دریافت چنین شاخصه های رقابتی، می توانید اقدام به تماس نمایید.

جهت خرید و فروش انواع تشک، زیر انداز و پتو می توانید در ارتباط باشید:
واحد فروش تشک و زیرانداز: 09135705298
واحد فروش انواع پتو: 09120783359
کانال تشک و زیرانداز: t.me/Nirbaf
کانال تلگرامی پتو: t.me/blanket_pato
آدرس اینستاگرام: ....
پست الکترونیکی: yahuoon67@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تشک مسافرتی اصفهان و تولید انواع تشک با بهترین کیفیت

قیمت تشک مسافرتی نیرباف یا همان تشک مسافرتی اصفهان و دیگر نقاط کشور به عوامل …

تولیدی nirbaf

لطفاً افتخار حضور در کانال تلگرام را به ما بدهید. متشکریم

بله، حتما وارد می شویم
بستن
کانال تشک و زیرانداز